Hvězdné obsazení Survivor 2024: Bývalá partnerka Jakuba Prachaře nebo oběť domácího násilí

Survivor Hvězdné obsazení Survivor 2024: Bývalá partnerka Jakuba Prachaře nebo oběť domácího násilí
Více

V současné době známe slavné tváře, které se objeví v drsné reality show Survivor 2024 a utkají se o pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. Ostrov v Dominikánské republice působí jako ráj na zemi, ale žít tam není lehké. Je to divoká příroda, kde jsou pravidelně spalující horka, která střídají vytrvalé deště a výrazné noční klesání teplot. Pojďme se nyní podívat blíž na první polovinu jednotlivých soutěžících.

Ornella Koktová

Ornella Koktová původně začínala jako modelka a hosteska. Jak sama říká, proslavila ji láska. Konkrétně románek s o 36 let starším Josefem Koktou, který byl v té době úspěšným podnikatelem a byl ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Dnes jsou Ornella a Josef manželé a mají spolu tři děti. Jak spolu žijí a vychovávají děti, televizní diváci mohli vidět v pořadu Výměna manželek. V bulváru se často objevují i Ornellina matka a sestra, které jsou rovněž výraznými osobnostmi. Přestože ji ostatní soutěžící mohou podceňovat, je rozhodnutá předvést svou tvrdou stránku a odolnost. Na těžké podmínky je připravená a nedělá si z nich hlavu. Zná dobře hru a jde do ní s jasně stanoveným plánem. Chce ukázat svým dětem, že jejich máma je lvice, která se dokáže vypořádat s kdejakou výzvou.

Samuel Krištofič

Bojovníkovi Samuelu Krištofičovi ve světě MMA sportů nikdo neřekne jinak než „Pirát“. Na konci minulého roku se v Oktagonu blýsknul skalpem Karlose „Terminátora“ Vémoly, kterého nemilosrdně knockoutoval už v prvním kole. Samuel má za sebou těžké dětství. Otec byl alkoholik a matka jej a jeho sestru vychovávala sama. Rodina často neměla peníze, ale právě tato zkušenost jej podle jeho vlastních slov neustále posouvá dopředu a pomáhá mu být lepším člověkem i sportovcem. Na ostrově má v plánu hrát hru na padoucha s tváří medvídka. Ostatní soutěžící je připraven si získat především svým humorem.

Rachel Karnížová

Rachel byla rozhodně nejhlasitějším účastníkem třetího ročníku reality show Love Island Česko & Slovensko, kde se dostala v páru s Claudem až do finále. Jejich vztah jim ale nevydržel a v lednu letošního roku pár oznámil rozchod. Už před účastí v Love Islandu všichni na Slovensku věděli, kdo je Rachel, když zveřejnila informaci o tom, že v minulém vztahu byla obětí domácího násilí. Rachel je velmi ambiciózní a ví, jak na sebe upoutat pozornost. Kde je Rachel, není nouze o dobrodružství, drama i zábavu. Ač to na první pohled nemusí nechat na sobě znát, je schopna velice chytře přizpůsobit své chování tak, aby nakonec dosáhla svého.

Martin Mikyska

Youtubera a komika Martina Mikysku znají lidé na internetu spíše pod pseudonymem Mikýř. Jeho pořad „Mikýřova úžasná pouť internetem“ kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. V roce 2021 moderoval hudební Ceny Anděl, kde společně s muzikantem Jordanem Hayem parodovali „oscarovou“ facku Willa Smithe. Místo políčku se ale spolu líbali. Mikýř je bývalým úspěšným snowboardistou a několikanásobným mistrem České republiky ve slopestyle. Do Survivoru se hlásil už v minulosti. Svou účast v soutěži bere jako výzvu, která se neodmítá a věří, že ve stáří bude vděčný, že si tuto příležitost nenechal ujít. Těší se na sportovní výzvy a s nekomfortem i nepříjemnými situacemi plánuje bojovat humorem. Na ostrově bude nejvíce postrádat svou přítelkyni a jezevčíka.

RozhovorHvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem

Hvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem

Ivana Jirešová

Ivana se proslavila rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který TV Nova začala vysílat v roce 2005. Kromě něj se objevila také ve druhé sérii show Tvoje tvář má známý hlas. Je známa svým nadšením pro jógu a zdravý životní styl. V minulosti byla také redaktorkou módního časopisu Harper´s Bazaar. Prošla si těžkým rozvodem. Se svým exmanželem měla vyhrocené vztahy a čelila nepříjemným útokům. Usmířili se krátce před jeho úmrtím. Herečka věří, že život jí posílá příležitosti, které mají smysl a takto vnímá i svou účast v soutěži. Největší obavy má z toho, jak bude schopna vycházet s ostatními lidmi, protože sama za sebe říká, že nedokáže své emoce skrývat. Největší výzvou je pro ní sociální hra, jelikož je pro ní důležité jednat s lidmi četně a otevřeně. Ví ale, že někdy i lež k Survivoru patří a chce si vyzkoušet, zda to dokáže.

Martin Prágr

Martin začal tančit již v sedmi letech a do povědomí široké veřejnosti se zapsal jako účastník tří ročníků soutěže StarDance. Jeho tanečními partnerkami byly Gabriela Soukalová, Simona Babčáková a Iva Kubelková. V taneční soutěži byla většina pozornosti věnována jeho slavným partnerkám, se Survivorem ale přišla jeho chvíle, aby zazářil on sám. Je člověkem, který se nikdy nevzdává a když už se pro něco rozhodne, věnuje maximální úsilí a soustředěnost tomu, aby uspěl. To platí i pro jeho účast v soutěži, kterou bere jako výzvu a hodlá ji využít na 100 %. Kromě tance se do paměti lidí zapsal i benefiční akcí na pomoc Hodonínu po ničivém tornádu.

Denisa Dvořáková

Denisa je česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. S modelingem začínala v patnácti letech. Předváděla pro nejslavnější světové návrháře Christiana Diora, Burberryho, Chanel, Chloé, Johna Galliana, Karla Lagerfelda, Kenzo, La Perlu nebo Pradu. Díky své profesi také procestovala celý svět. Pracovala v Paříži, Miláně, Berlíně, Barceloně nebo New Yorku a je také držitelkou světového titulu Modelka roku. Její život a kariéra je splněným snem mnoha dívek. Denisa rozhodně není křehkou a rozmazlenou dívkou, jak si o ní lidé myslí. Na svou účast v soutěži se pečlivě připravovala. Například se učila, jak rozdělat oheň pomocí křemene. V minulosti randila například s hercem Jakubem Prachařem.

Sebastian Navrátil

Zpěvák a skladatel Sebastian v roce 2012 vystupoval se svou kapelou v soutěži Česko-Slovensko má talent, ale tehdy velkého úspěchu nedosáhli. Sebastian se postupně přeorientoval na sólovou kariéru a brzy se mu podařilo prorazit. V roce 2015 byla jeho píseň „Toulavá“ nejpřehrávanější skladbou českého internetu a získal za ni také Českého Slavíka 2015 v kategorii Nejstreamovanější nahrávka. Za poslední rok změnil ve svém životě mnoho věcí – rozchod s dlouholetou přítelkyní, změna hudebního stylu… a i svou účast v Survivoru vnímá jako pokračování této proměny nebo odrazový můstek. Bere ji jako výzvu, ve které uplatní svou přirozenou soutěživost a také jako příležitost vystoupit ze své komfortní zóny. Chce reprezentovat popové zpěváky a dokázat, že i oni jsou drsní a mají na to se popasovat s tak těžkou výzvou. Jeho současnou partnerkou je modelka a vítězka České Miss z roku 2016 Andrea Bezděková, která soutěžila loni v reality show Survivor Česko & Slovensko.

Výměna manželekOd sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Yenifer Cao

Yenifer je dcerou vietnamských rodičů, kteří spolu pracovali v továrně v Rusku a následně se přestěhovali do Německa, kde se Yenifer také narodila. Kvůli problémům s přistěhovalectvím se ale následně musela celá rodina přesunout do Česka. Jelikož její rodiče museli hodně pracovat, svěřili své děti do péče strýci. Po letech se i s bratrem přestěhovala zpět do Německa, kde její bratr tragicky zahynul při autonehodě. Yenifer se následně vdala, ale její manželství nemělo dlouhého trvání. V současné době by se ráda více věnovala herectví. Objevila se v seriálu Boží mlýny, reality show Zlatá mládež a v roce 2020 také v soutěži Masterchef Česko. Ráda by svou účastí v soutěži lidem a svým blízkým ukázala, že to, jak se prezentuje na sociálních sítích je jen fasáda a že v životě je nutné překonávat těžké věci, aby člověk dosáhl něčeho výjimečného.

Michael Skalický

Michael je třináct let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala jej především jeho matka. S otcem měl kvůli svému coming outu komplikovaný vztah, ale nyní se snaží spolu vycházet. Svou účastí v soutěži by mu rád dokázal, že není slabý, ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem. Michael se nebojí ukázat emoce, rád kolem sebe šíří pozitivní energii, ale zároveň nezapomíná, že jde o hru a je připraven hrát tvrdě, vážně a strategicky. Michael je osobnost, kterou nelze přeslechnout. Vždycky si přál být sólovým pěvcem a věří, že sólo dostane prozatím alespoň ve hře Survivor.

Veronika Sandholzová

Veronika je velice cílevědomá a pro úspěch je schopna udělat téměř cokoli. V roce 2021 získala titul Miss Sympatie. Do Survivoru se neúspěšně hlásila již loni. Od té doby se naplno vrhla do cvičení a zhubla 10 kg. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách. Uvidíme jestli dokáže udržet tajemství a zda ostatní uvěří jejímu nevinnému výrazu křehké blondýnky.

Martin Carev

V šestnácti letech Martin založil kanál na YouTube s názvem Jmenuju se Martin, který má nyní více než 500 000 odběratelů. O tři roky později ho časopis Forbes označil za 20. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Stále je jedním z nejoblíbenějších influencerů generace Y. Působí také ve světě modelingu a vydal i několik vlastních písní. V roce 2022 se objevil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V posledních letech se věnoval především cestování po světě a malou roli si vystřihnul i v seriálu Ulice. Martin je velkým fanouškem Survivoru, má nastudované všechny řady soutěže, včetně zahraničních verzí. Díky extrémním výletům, jenž během svých cest podnikl, je připravený na tvrdé podmínky, kterým bude muset na ostrově čelit.

CelebrityPo vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí

Po vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí

Adéla Krejdlová

Adéla se v roce 2020 zúčastnila show Česko-Slovensko hledá SuperStar, kde postoupila mezi pětadvacet nejlepších. Poté začala skládat vlastní písně. V současné době se věnuje hlavně cestování a modelingu. O účast v Survivor hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií: přelstít, přežít a přehrát. Největším problémem pro ni bude představovat digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.

Jack Hamid

Jack se narodil v Káhiře, ve vlivné rodině. Jeho otec působí jako mezinárodní diplomat a jeho matka byla úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Jeho sestra je profesorkou na káhirské univerzitě a jeho bratr se živí jako pilot. Jack měl díky tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese kdejakou zkušenost. Tlak jeho rodiny a především jeho otce byl na něj ale příliš a chtěl ukázat, že dokáže prorazit sám, způsobem, který je mu více vlastní. Dnes je Jack se svými sourozenci kontaktu jen zřídka a nestýká se ani s otcem. Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V Česku žije již 15 let a dlouhá léta se živý jako manager pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Miluje pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že je příliš čestný, s každým se rychle skamarádí. Je ale také drama queen, a ví, že v ostatních bude vzbuzovat emoce. Ať už pozitivní, či negativní. Pokud by vyhrál, rád by veškeré peníze věnoval dětem bez domova.

Jakub Bína

Jakub je zpěvákem skupiny Skyline, která se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu. Je známý svou extrémní proměnou z party zvířete na trenéra fitness a kulturistiky. Jako trenér účinkoval v pořadu Zpátky na vrchol na internetové televizi stream.cz, kde lidem radil se změnou životního stylu. Neváhá před ostatními lidmi mluvit otevřeně o svých pocitech a vyjadřovat se k tabuizovaným tématům. Ve svém životě vyhledává nejtěžší výzvy, které by mohl překonat. Do soutěže jde s motivací vyzkoušet si pobyt na ostrově ve společnosti lidí, které vůbec nezná. Je velice upřímný a tvrdý, s ostatními nemá slitování, nerad ustupuje a rozhodně není tím, kdo se nechá umlčet. Má jediný cíl a to dojít až nakonec a vyhrát.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Survivor zná svého vítěze: Nevím, jestli mám z toho radost, reagoval Mikýř Survivor

Survivor zná svého vítěze: Nevím, jestli mám z toho radost, reagoval Mikýř

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře