Po vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí

Celebrity Po vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí
Více

V posledních měsících se doslova roztrhl pytel s influencerkami, které začaly prodávat svoji vlastní řadu kosmetiky. A některé z nich jako například modelka Natálie Kočendová (24) nebo influencerka Dominique Alagia (18) nyní už moc dobře ví, kolik starostí to obnáší. Obě dvě totiž čelily obvinění z řad lidí, že prodávají kosmetiku z Alibaby. Proto bylo možná pro některé velkým překvapením, že se do tohoto byznysu pustila i Agáta Hanychová (38).

Modelka Natálie Kočendová v minulých týdnech čelila obvinění, že své kosmetické produkty nakupuje na Alibabě. I přesto, že se k celé věci nechtěla vyjadřovat, tak nakonec kvůli nátlaku lidí tak učinila.

Bohužel naše země je omezena sortimentem. Obchodního dodavatele mám z Evropy, se kterým řeším kvalitu i design. Nepřišlo mi jako zásadní problém, že má výrobu v Číně, protože 90 procent oblečení, elektroniky je také z Číny,“ rozpovídala se na Instagramu.

Natálie přiznala, že jí tato kauza přidělala spoustu problémů. „Produkty jsem dlouhou dobu zkoušela na sobě velmi pečlivě. Nikdy bych nedala do prodeje něco, co by vám mohlo ublížit. Nikdy jsem produkty nepřelepovala z Aliexpressu. Prý jsem tvrdila, že mé produkty jsou eko a bio. To je lež! To jsem nikdy netvrdila. Bio máme uvedeno na stránkách, ale z toho důvodu, že bio znamená biografie,“ vysvětlila.

Podobně se nedávno vyjádřila i v rozhovoru pro VipStar.cz. „Jednou bych se chtěla líčit pouze svojí kosmetikou. Takže můžu všechny dámy, slečny ženy, kohokoliv ujistit, že když já sama svoji kosmetiku používám na denní bázi, nemůže na ní být cokoliv zlého nebo závadného,“ řekla.

SurvivorTým slavných Survivor 2024: O 2,5 milionu se popere Ornella Koktová, Mikýř nebo hvězdy Love Island a Ordinace

Tým slavných Survivor 2024: O 2,5 milionu se popere Ornella Koktová, Mikýř nebo hvězdy Love Island a Ordinace

Vysvětlovat musela i Dominique Alagia

Podobný problém řešila i Dominique Alagia, kterou lidé obvinili z toho, že také prodává kosmetiku, kterou má z Alibaby a tvrdí, že je vyráběná v Česku. „Mohli jste si všimnout, že se momentálně rozšiřují dezinformace, které se snaží poškodit naši značku. Tahle situace nikomu z nás není nijak příjemná. Jelikož máme čisté svědomí, neděláme falešné produkty, produkty nekrademe a máme jen české, 100% přírodní, netestované na zvířatech a kvalitní produkty, tak jsem se rozhodla udělat tohle video,“ vysvětlovala influencerka na Instagramu.

Agáta Hanychová jde s kůží na trh

Agáta Hanychová již před časem avizovala, že pro své sledující chystá velké překvapení. Mnozí si začali dělat srandu, že oznámí těhotenství. Nakonec se ale ukázalo, že Agáta bude podnikat s kosmetickými produkty.

My s Miou začínáme tím, že jdeme očuchávat moji kosmetiku,“ řekla Agáta na Instagramu a následně přidala stories, na kterém ukazuje, jak někdo míchá suroviny do jejich produktů. Na sociálních sítích už své nové značce založila Instagram s názvem Agata Beauty. Tak snad za několik měsíců nebude muset procházet něčím podobným jako dámy výše.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá