První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Celebrity První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové
Více

Ondřej Brzobohatý (40) je štěstím bez sebe. Během víkendu si vzal svoji milovanou partnerku moderátorku Danielu Písařovicovou (44). „Ano“ si řekli během utajovaného obřadu v Itálii, kde pozvali jen hrstku přátel a rodinu. Nyní se na sociálních sítích vyjádřila i jeho maminka Hana Gregorová (71). Nenápadnými slovy vrazila kudlu do zad bývalé manželce Taťáně Kuchařové (35).

Hudebník Ondřej Brzobohatý si po roce a půl vzal za manželku moderátorku Danielu Písařovicovou. Pro Ondřeje je to už třetí svatba, ale Daniela si zažila své poprvé. K zásnubám došlo v červnu 2023 a takový rychlý sešup byl pro mnohé fanoušky překvapením. Na druhou stranu, Daniele a Ondřejovi veřejnost fandí od začátku.

Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa. Italské úřady vám přidělí oddávajícího, což v našem případě byla empatická paní Elena,“ rozepsali se novomanželé na Insatgramu.

Z jeho svatby byla nadšená i maminka Hana Gregorová. Na první Ondřejovu svatbu s produkční TV Nova Johanou Indrákovou nedorazila. Šuškalo se, že rodičům Brzobohatého vadilo, že měla Johana vztah se ženou. Z druhé svatby byla herečka už nadšená. Bohužel manželství s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou dopadlo skandálem a rozvodem.

Love IslandRachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Nenápadný kopanec do Kuchařové

Hana Gregorová se vyjádřila k významné události syna na Facebooku. „Bylo to překrásné, romantické, stručné a díky Kubovi (Jakub Prachař pozn. red.) a Liborovi (Libor Bouček pozn. red.) i vtipné. Kamarádi říkají, že je to nádherná nevěsta, ale já dodávám, že je to nádherný člověk. A to je nejvíc,“ vyjádřila se o snaše Hana a jakoby nenápadně naznačila, co si myslí o Taťáně Kuchařové po všech peripetiích, kterými si museli jako rodina posledních pár měsíců procházet.

Ondřeji, ty už máš dvě zahřívací kola za sebou (tvůj otec by byl šťastný, že jedeš podle jeho módu), takže teď ten hlavní závod manželského rallye dojeď do cíle. Máš vedle sebe úžasnou navigátorku,“ dodala dojatá maminka, která jasně poukázala na fakt, že i jeho otec našel tu pravou až napotřetí.

Nádherná svatba se odehrála na romantickém místě u italského Lago di Garda a oba dva novomanželé vypadají skutečně šťastně. Tak snad do třetice všeho nejlepšího bude platit i v tomto případě.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap