Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Výměna manželek Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Jak si poradí temperamentní Petra v rodině se sedmi dětmi a nepříliš tolerantním tatínkem k tomu? A dokáže se klidná Andrea přizpůsobit domácnosti se dvěma puberťáky a třemi psy? To se diváci dozvědí v novém dílu Výměny manželek, která startujte na TV Nova tuto středu od 20.20.

Andrea (29) žije v nájemním bytě 4+1 na sídlišti v Uherském Hradišti. Její manžel Aleš (33) pracuje jako řidič. Společnými silami se starají o celkem sedm dětí: Samuela (11), Honzíka (8), Magdalenku (7), které má Andrea z předchozího vztahu a o malou Sofinku (2,5) a Martičku (1), které mají Andrea s Alešem spolu.  Aleš má z předchozího vztahu další dvě děti, které do domácnosti k vyměněné manželce dorazí o víkendu.

Tatínek udělal dítě manželce i milence

Aleš a Andrea se vzali před třemi měsíci, přestože už se znají čtyři roky. Co tedy novomanželku na Alešovi nejvíce trápí?. „Chtěla bych, aby vysával nebo utřel prach. Cokoliv. Aspoň s těmi dětmi,“ hořekuje Andrea. „Já myslím, že to přehání,“ říká Aleš.

Když se Andreou poznal, čekal Aleš dítě se svou tehdejší manželkou a potom, svými slovy: „udělal dítě Andreji, takže byly těhotné obě naráz.“ Andrea jej doplňuje: „Pak se rozvedli, vzal si mě. Byla to taková komedie.“ A co si oba slibují od Výměny manželek? „Já bych chtěla, aby stál za mnou,“ říká Andrea. „To já bych chtěl, aby přestala křičet. Chtělas tolik dětí, máš je. Jednoduchá odpověď.“

CelebrityPo vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí

Po vzoru Kočendové a Alagii se do podnikání s kosmetikou pouští i Hanychová: Jdu očuchávat, hlásí

Druzí účastníci Výměny manželek žijí v pronajatém domě se zahradou v Drozdově u Zbirohu. Petra (39) je momentálně doma, její manžel Ondra (30) pracuje jako skladník. Petřina dcera Aneta (17) chodí na střední školu, zatímco syn Michal (11) do šesté třídy. Doma mají hned několik francouzských buldočků.

Manželé jsou spolu necelý rok. Proč se tedy do Výměny přihlásili? Podle Petry spolu tráví veškerý volný čas a jsou na sebe „tak trochu přicuclí“, takže to podle ní bude zkouška toho, co vydrží. Partner Ondra je skálopevně přesvědčený o tom, že to zvládnou.

Petra o sobě mj. prohlašuje, že je hlavní motor rodiny, zatímco jedním dechem dodává, že Ondra jde a věci dělá spolu s ní, zatímco většinou mu nemusí ani říkat. „Oproti jiným chlapům funguje docela dobře,“ říká k tomu Petra. Její dcera Aneta k tomu říká, že máma „občas dokáže být tvrdohlavá a drží svůj názor, takže je jí těžké něco vymluvit“.

Poprvé v novém bytě

Zatímco Petra řeší, že v novém bytě je málo prostoru oproti rodinnému domu, Andrea se jeví spokojeně i přesto, že ji hned po vstupu dochází, že se bude kromě dětí starat i o psí smečku. A navíc hned komentuje, jak moc jsou věci v domě špinavé nebo ne. A začíná troubou spolu s konstatováním, že „To by u mě maminka nenašla.“

SurvivorTým slavných Survivor 2024: O 2,5 milionu se popere Ornella Koktová, Mikýř nebo hvězdy Love Island a Ordinace

Tým slavných Survivor 2024: O 2,5 milionu se popere Ornella Koktová, Mikýř nebo hvězdy Love Island a Ordinace

Moc toho tady nemají, takové skromňoučké,“ říká po seznámení s bytem Petra. Zatímco Andrea se při prohlížení bytu doznává, že: „Tohle by určitě můj chlap nevydržel, protože jak není uklizeno, tak křičí.“ U prohlížení dětských pokojů si Petra uvědomuje, co ji čeká, a to se slovy: „Tady se někdo sakra činil.“

Zdá se, že velkým tématem pro obě maminky bude úklid a čistota v bytě. Petra se navíc dozvídá, že Andrea s manželem roznáší letáky, aby si vydělali, takže má trochu obavy, zda někdo z páru vůbec dochází do zaměstnání. Jak to nakonec vše dopadne?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad Výměna manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek Výměna manželek

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena Výměna manželek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy Výměna manželek

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy