Karlos Vémola

Karlos Terminátor Vémola se narodil 1. července 1985 v Olomouci a je český MMA bijec. Jako první Čech se dostal do prestižní organizace UFC a je držitelem několika titulů ve střední a polotěžké váze, a to jak v český, tak anglických organizací. 

Kariéra

V roce 2010 podepsal smlouvu v UFC a jeho první zápas se uskutečnil na UFC 116 proti Jonu Madsenovi. Tento zápas bohužel prohrál na body, ale přestoupil o kategorii níže a na UFC 122 porazil Setha Petruzelliho v prvním kole TKO. Následně pak ale dvakrát za sebou prohrál a to znamenalo jeho konec v UFC.

Od roku 2013 začal střídavě zápasit v České republice a Anglii s cílem vrátit se zpět do UFC. Karlos Terminátor Vémola exceloval a vítěznou sérii zápasů ukončil až Jack Hermansson. V tomto zápase si Vémola navíc velmi nepříjemně zranil ruku. Po tomto zápase začal uvažovat o konci kariéry. 

Nakonec se však ukázalo, že zlomenina ruky není natolik vážná a Vémola může ve sportu pokračovat. Po roce od svého zranění po dvou minutách porazil soupeře Dritana Barjamaje. V roce 2017 v O2 aréně došlo k zápasu proti Petrovi “Píno” Ondrušovi, kterého porazil v prvním kole a podepsal dlouhodobou smlouvu s organizací XFN. 

MMA

Svůj první profesionální zápas měl Karlos Terminátor Vémola v roce 2008. Během zápasů v Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA se mu rychle podařilo získat rekord v neporaženosti 7–0. I přes smluvní závazek s XFN přestoupil počátkem roku 2019 ke konkurenční organizaci Oktagon MMA. 

Zápas století

V zápase století 9. listopadu 2019 v pražské O2 aréně Karlose porazil stejně starý slovenský zápasník Attila Végh. Následovala nucený přestávka Karlose kvůli zraněnému rameni. 17. října 2020 se k zápasení vrátil na turnaji Oktagon 17 v Brně. 30. prosince porazil Alexe Lohóreho a stal se prvním šampionem Oktagon MMA ve střední váze. Na brněnském turnaji MMA Oktagon 19 porazil v sobotu 5. prosince Václava Mikuláška, který je známý hlavně pod přezdívkou Baba Jaga. Bitva byla nakonec rozhodnuta během prvního kola. Vémola Mikuláška udolal za 122 sekund. 

Zajímavosti

V roce 2010 se Karlos Vémola se objevil v kontroverzním filmu Killer Bitch nebo se objevil v magazínu Playboy po boku modelky Anety Novotné. Vémola je také milovníkem zvířat. Chová velké množství vzácných motýlů. Mimo to vlastní několik krokodýlů, žraloků, divokých šelem a psa. V roce 2016 byl v Anglii odsouzen na jeden rok odnětí svobody za pěstování drog. Ve vězení nakonec strávila ale jen půl roku. 

Osobní život 

Karlos Vémola má z předchozího vztahu dvě děti. V roce 2017 kontaktoval prostřednictvím sociálních sítích playmate Lelu Ceterovou, se kterou zanedlouho začal tvořit pár. V roce jeho partnerka Lela otěhotněla a 18. prosince 2019 se jim narodila dcera Lily. Na konci léta 2020 se však pár rozešel kvůli údajným Karlosovým nevěrám. Lela sebrala dceru a odstěhovala se do svého bytu v Bratislavě. V prosinci 2020 ale partneři oznámili, že se k sobě vracejí. Staré křivdy byly zapomenuty a dubnu 2021 Lela Ceterová oznámila, že čeká s Karlosem Vémolou druhé dítě. 

Chlapeček Rocky se narodil 1. prosince 2021. Společnou svatbu chystali Lela a Karlos už v roce 2021, ale kvůli druhému těhotenství ji posunuli. Své „ANO“ si nakonec řekli 28. července 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Lili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná

Lili Vémolová vyrazila poprvé do školky: Lela měla poněkud jiné očekávání, realita byla krušná

Kdo by to byl řekl, že dcera Lela Ceterové (33) a Karlose Vémoly (37) půjde už do školky. Lili Vémolovou dnes čekal velký den a její maminka se na sociálních sítích rozpovídala o tom, jak si myslí, že Lili zvládne svůj velký den. K jejím překvapení to...

Celebrity Lela Vémola to konečně rozsekla: Promluvila o třetím těhotenství a poslala jasný vzkaz

Lela Vémola to konečně rozsekla: Promluvila o třetím těhotenství a poslala jasný vzkaz

Lela Vémolová (33) nemá snad nikdy ani chvíli klidu. Před pár dny se vdala za zápasníka Karlose Vémolu (37) a od té doby se na sociálních sítích řeší její údajné třetí těhotenství. Slovenská playmate se tentokrát pořádně naštvala a lidem poslala hodně ostrý vzkaz.

Celebrity Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky

Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky

Lela Ceterová (33) se před pár dny stala paní Vémolovou. Svatba to byla skutečně velkolepá a hosté na ni jen tak nezapomenout. Původně se plánovalo, že dorazí zhruba 200 lidí, ale konečný počet byl něco přes 300. Samozřejmě, že na svatbě století neměla chybět rodina nevěsty. Lela...

Celebrity Svatba jako řemen: Karlos a Lela Vémolovi to pěkně roztočili. Dort až do nebes, divoká svatební noc a opice

Svatba jako řemen: Karlos a Lela Vémolovi to pěkně roztočili. Dort až do nebes, divoká svatební noc a opice

Byla to svatba jako řemen. Ve čtvrtek 28. července 2022 si na pražské Občanské plovárně řekli své "ANO" Karlos Vémola (37) a Lela Ceterová (33), která přijala příjmení Vémolová. Svatba to byla pěkně divoká. Tančilo se, jedlo a pilo až do pozdních hodin a všichni přítomní si...

Celebrity A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

Konečně jsou svoji! Karlos Terminátor Vémola (37) pojal za svoji manželkou slovenskou sexbombu Lelu Ceterovou (33), které to jako nevěstě ohromně slušelo. Jejich obřad na pražské Občanské plovárně byl skutečně pompézní a Lela působila jako princezna z pohádky. Ovšem pod svatebními šaty skrývá pro Karlose na večer...

Celebrity Okázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou

Okázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou

V 16 hodin na pražské Občanské plovárně proběhne nejsledovanější svatba tohoto roku. MMA zápasník Karlos Vémola (37) si vezme za manželku slovenskou playmate Lelu Ceterovou (33). Přípravy pomalu vrcholí a nervozita narůstá. Nevěsta se zatím ukázala ve žhavém prádýlku, pochlubila se diamantovými šperky a luxusními bublinkami.