Karlos Vémola

Karlos Terminátor Vémola se narodil 1. července 1985 v Olomouci a je český MMA bijec. Jako první Čech se dostal do prestižní organizace UFC a je držitelem několika titulů ve střední a polotěžké váze, a to jak v český, tak anglických organizací. 

Kariéra

V roce 2010 podepsal smlouvu v UFC a jeho první zápas se uskutečnil na UFC 116 proti Jonu Madsenovi. Tento zápas bohužel prohrál na body, ale přestoupil o kategorii níže a na UFC 122 porazil Setha Petruzelliho v prvním kole TKO. Následně pak ale dvakrát za sebou prohrál a to znamenalo jeho konec v UFC.

Od roku 2013 začal střídavě zápasit v České republice a Anglii s cílem vrátit se zpět do UFC. Karlos Terminátor Vémola exceloval a vítěznou sérii zápasů ukončil až Jack Hermansson. V tomto zápase si Vémola navíc velmi nepříjemně zranil ruku. Po tomto zápase začal uvažovat o konci kariéry. 

Nakonec se však ukázalo, že zlomenina ruky není natolik vážná a Vémola může ve sportu pokračovat. Po roce od svého zranění po dvou minutách porazil soupeře Dritana Barjamaje. V roce 2017 v O2 aréně došlo k zápasu proti Petrovi “Píno” Ondrušovi, kterého porazil v prvním kole a podepsal dlouhodobou smlouvu s organizací XFN. 

MMA

Svůj první profesionální zápas měl Karlos Terminátor Vémola v roce 2008. Během zápasů v Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA se mu rychle podařilo získat rekord v neporaženosti 7–0. I přes smluvní závazek s XFN přestoupil počátkem roku 2019 ke konkurenční organizaci Oktagon MMA. 

Zápas století

V zápase století 9. listopadu 2019 v pražské O2 aréně Karlose porazil stejně starý slovenský zápasník Attila Végh. Následovala nucený přestávka Karlose kvůli zraněnému rameni. 17. října 2020 se k zápasení vrátil na turnaji Oktagon 17 v Brně. 30. prosince porazil Alexe Lohóreho a stal se prvním šampionem Oktagon MMA ve střední váze. Na brněnském turnaji MMA Oktagon 19 porazil v sobotu 5. prosince Václava Mikuláška, který je známý hlavně pod přezdívkou Baba Jaga. Bitva byla nakonec rozhodnuta během prvního kola. Vémola Mikuláška udolal za 122 sekund. 

Zajímavosti

V roce 2010 se Karlos Vémola se objevil v kontroverzním filmu Killer Bitch nebo se objevil v magazínu Playboy po boku modelky Anety Novotné. Vémola je také milovníkem zvířat. Chová velké množství vzácných motýlů. Mimo to vlastní několik krokodýlů, žraloků, divokých šelem a psa. V roce 2016 byl v Anglii odsouzen na jeden rok odnětí svobody za pěstování drog. Ve vězení nakonec strávila ale jen půl roku. 

Osobní život 

Karlos Vémola má z předchozího vztahu dvě děti. V roce 2017 kontaktoval prostřednictvím sociálních sítích playmate Lelu Ceterovou, se kterou zanedlouho začal tvořit pár. V roce jeho partnerka Lela otěhotněla a 18. prosince 2019 se jim narodila dcera Lily. Na konci léta 2020 se však pár rozešel kvůli údajným Karlosovým nevěrám. Lela sebrala dceru a odstěhovala se do svého bytu v Bratislavě. V prosinci 2020 ale partneři oznámili, že se k sobě vracejí. Staré křivdy byly zapomenuty a dubnu 2021 Lela Ceterová oznámila, že čeká s Karlosem Vémolou druhé dítě. 

Chlapeček Rocky se narodil 1. prosince 2021. Společnou svatbu chystali Lela a Karlos už v roce 2021, ale kvůli druhému těhotenství ji posunuli. Své „ANO“ si nakonec řekli 28. července 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Lela Vémola si zahrála na žhavou cukrářku a ukázala krásnou dceru Lily: Půvab podědila po mamince

Lela Vémola si zahrála na žhavou cukrářku a ukázala krásnou dceru Lily: Půvab podědila po mamince

Dvojnásobná máma a podnikatelka Lela Vémola (34) zašla v doprovodu svých dětí na slavnostní otevření cukrárny na pražském Václavském náměstí, kde si i na zlomek vteřiny zahrála na sexy cukrářku. Lela má s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (38) dvě děti. Syna Rockyho a rozkošnou Lily, která krásu...

Celebrity Lela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin

Lela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin

Manželka Karlose Vémoly (38) Lela Vémola (34) stojí při své muži v dobrém i ve zlém. Vzhledem k tomu, že patří k jednomu z nejkontroverznějších párů českého a slovenského šoubyznysu, tak i jejich soukromí je částečně veřejné. O Karlosovi je známo, že má slabost pro ženy a...

Celebrity Nový objev Lulu hravě strčí do kapsy Vémolu i Soukupa: Nabídka luxusní dovolené i pohnutá minulost

Nový objev Lulu hravě strčí do kapsy Vémolu i Soukupa: Nabídka luxusní dovolené i pohnutá minulost

Zdeňka Černá (43) alias Lulu hlásí, že si našla náhradu za Karlose Vémolu (38) a Jaromíra Soukupa (54). Už delší dobu naznačovala, že by chtěla mít někoho po svému boku, ale není to úplně jednoduché. Lulu má své představy o partnerovi a jen tak je někdo nesplňuje....

Celebrity Lela Vémola ukázala vypracovanou postavičku: Co to máš mezi nohama za netopýra, smějí se lidé

Lela Vémola ukázala vypracovanou postavičku: Co to máš mezi nohama za netopýra, smějí se lidé

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (38) Lela Vémola (34) odcestovala s partnerem do Thajska. Samozřejmě, že o svých cestách pravidelně informuje sledující na sociálních sítích. Před několika hodinami zveřejnila snímek v plavkách, na kterém vypadá naprosto perfektně. Našli se ale škarohlídi, kteří začali nevhodně upozorňovat na její...

Proměna Tak šel čas s bývalou milenkou Vémoly Lulu: Kulaté brejličky a velký nos vyměnila za pořádný tuning

Tak šel čas s bývalou milenkou Vémoly Lulu: Kulaté brejličky a velký nos vyměnila za pořádný tuning

Zdeňka Černá (42) alias Lulu je známá fitness trenérka, která se do povědomí širší veřejnosti dostala po skandálním románku s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (38). Následně se zakoukala do mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54), ale ten byl v té době zadaný s Agátou Hanychovou (38). Lulu před...

Celebrity Lela Vémola zažila chvíle hrůzy: Okradli mě, rozplakala se před supermarketem

Lela Vémola zažila chvíle hrůzy: Okradli mě, rozplakala se před supermarketem

Manželka MMA bijce Karlose Vémoly (38) Lela Ceterová (34) zažila naprosté chvíle hrůzy. Její den začal skvěle, ale skončil příšerně. Když dávala svého syna do auta u supermarketu, tak ji neznámí pachatelé ukradli drahý nákup. K celému incidentu se vyjádřila na sociálních sítích a následně podotkla, že...