Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Módní policie Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne
Více

České celebrity si nenechaly ujít dlouho očekávanou předpremiéru nového českého filmu „ONEMANSHOW: The Movie“ moderátora a influencera Kamila Bartoška alis Kazmy (38). Akce se konala v pražském kině Cinema City OC Chodov a zadaný dress code byl naprosto jednoduchý a jasný. Dorazit v černo-žluté barvě. Většina známých osobností s tím neměla žádný problém, ale výjimky se našly. Kdo na předpremiéře zazářil? Kdo naopak zcela pohořel?

Spoustu známých českých celebrit a influencerů si nenechalo ujít předpremiéru nového českého filmu „ONEMANSHOW: The Movie“ z dílny Kazmy. Návštěvníci měli za úkol splnit dress code žluto-černá. Někteří přítomní s tím neměli žádný problém, ale našli se i tací, kteří jej zcela ignorovali.

Velmi to slušelo moderátorce Evě Hecko Perkausové. Ta oblékla černé koženkové kraťásky, které doplnila černou kabelkou, sáčkem, černými sandálky na podpatku a outfit oživila kanárkově žlutou košilí. Na žlutou vsadila také Markéta Konvičková. Zpěvačka zvolila světle žluté šaty nad kolena s dlouhým rukávem, které doplnila černou kabelkou a dodržela tak předepsaný dress code.

InfluStarOdporný čin Tadeáše Růžičky: Nutil partnerku k násilí, poté udeřil další dívku pěstí. Zabij ji, řval

Odporný čin Tadeáše Růžičky: Nutil partnerku k násilí, poté udeřil další dívku pěstí. Zabij ji, řval

Bývalá pornoherečka Rika Fane dorazila v doprovodu svého snoubence a pochlubila se rostoucím bříškem. Oblékla volné černé minišaty, ke kterým si vzala žlutou kabelku. Nepřehlédnutelné také byly influencerka Veronica Biasiol s partnerkou a hvězdou Survivoru Bárou Mlejnkovou.

Na premiéře Kazmova filmu zazářila dcera herečky Veroniky Žilkové Kordula Stropnická. K černým kalhotám s vysokým pasem oblékla sexy top stejné barvy a outfitu dodala šmrnc jemným zlatým přívěskem na krk a kanárkově žlutými náušnicemi.

RozhovorHvězda Ulice Sára Korbelová o ezošmejdech: Dotýká se mě to, obě babičky měly rakovinu, řekla

Hvězda Ulice Sára Korbelová o ezošmejdech: Dotýká se mě to, obě babičky měly rakovinu, řekla

Farna a Ramba ignorovaly dress code

Velmi zajímavý model si vybrala pro tuto příležitost také bývalá modelka Dominika Mesarošová. V dlouhých černých šatech s vysokým rozparkem ukázala krásné nohy, ale nějak zapomněla přidat do svého outfitu žlutou a místo toho vsadila na červené sandálky na podpatku.

Samozřejmě se našly i celebrity, které celý dress code bohužel ignorovaly. Ewa Farna neměla na sobě ani jednu ze zmíněných barev. Místo toho přišla v džínové dlouhé sukni, kterou doplnila dlouhým trikem s flitry a bundičkou. Může to sice působit, že vzít si do kina takový outfit je zcela v pořádku, ale ne u příležitosti slavnostní premiéry, která má jasně daný dress code.

Podobně na tom byla také herečka Tereza Ramba, která se výběrem outfitu zcela minula účinkem. Dlouhý overal byl zelené barvy a obuv ladila do oranžova. Možná pohodlné a příjemné, ale zcela mimo zadání.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Móda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš Módní policie

Móda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové Módní policie

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové

Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka Módní policie

Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka

Róby na Zlatých glóbech: Jennifer Aniston se ztrácela, Helen Mirren hvězdou večera a hastroš Billie Eilish Módní policie

Róby na Zlatých glóbech: Jennifer Aniston se ztrácela, Helen Mirren hvězdou večera a hastroš Billie Eilish

Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet Módní policie

Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie z premiéry očima Sama Dolceho: Duhová Tomešová, módní negramotnost Laurinové a krásná Nesvačilová Módní policie

Módní policie z premiéry očima Sama Dolceho: Duhová Tomešová, módní negramotnost Laurinové a krásná Nesvačilová