Odporný čin Tadeáše Růžičky: Nutil partnerku k násilí, poté udeřil další dívku pěstí. Zabij ji, řval

InfluStar Odporný čin Tadeáše Růžičky: Nutil partnerku k násilí, poté udeřil další dívku pěstí. Zabij ji, řval
Více

Tadeáš „Mawar“ Růžička (25) má pořádný problém. Už delší dobu se spekuluje a šíří informace o tom, že se má dopouštět násilí na ženách a slabších jedincích. Nyní se na sociálních sítích objevilo svědectví dívky, která popisuje, že ji Růžička napadl pěstí a těsně před incidentem naváděl svoji přítelkyni, aby mlátila kamarádku poškozené. Kamarádky Eliška a Alena se vložily mezi Tadeáše a jeho přítelkyni z toho důvodu, že se k ní měl hrubě chovat a dívky jí chtěly pomoct.

Ještě před několika měsíci to vypadalo, že Tedeáš „Mawar“ Růžička je na vrcholu a při vstupu do klece v Clash of the Stars mu tleskala a fandila celá hala. Samotný zápasník o sobě rád na sociálních sítích prohlašuje, že se ze dna dostal na vrchol a chtělo to spoustu práce. Dřinu a snahu by všichni jistě ocenili, ovšem za předpokladu, že by Tadeáš nebyl čím dál tím více spojovaný s násilím, kterého se má dopouštět na své přítelkyni a slabších.

Na facebookových stránkách Letenská parta se objevila výpověď dívky jménem Alena, která s kamarádkou Eliškou chtěla pomoct partnerce MMA zápasníka, protože byl na ni hrubý a vyhrožoval jí.

BizárShopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček

Znásilním ti někoho z rodiny!

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela), a následně mi dal pěstí,“ rozepsala se dívka na Instagramu.

Následně celý incident popsala od začátku až do konce. „V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plačící slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět,“ vysvětluje eskalující situaci.

Eliška i Alena se dle svých slov snažily partnerce zápasníka pomoci, ale ona měla z něj mít takový strach, že odmítla. Chvíli to vypadalo, že se nic dít nebude, ale vše se zvrtlo. „Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy ji asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem. Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je ču*ák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů,“ pokračuje Alena.

CelebritySimona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují

Simona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují

Růžička naváděl slečnu, ať zabije moji kamarádku

Dále Alena popisuje, že se opět zastavily u Burrita a po chvíli se objevil opět Tadeáš a jeho holka, která začala napadat Aleninu kamarádku Elišku. „Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat ji. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu ‚Zabij ji, domr*ej ji svini‘. Poté Elišce plivnul do obličeje. Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, který svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ líčí šílenou situaci.

Dívka následně zveřejnila na Instagramu snímek, na kterém má fialové oko. Redakce VipStar.cz se snažila kontaktovat MMA zápasníka Tadeáše Růžičku, ten však nebral telefon a do vydání článku nijak nereagoval. Celou věcí se má v současné době zabývat policie.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Děsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být InfluStar

Děsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel InfluStar

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu