Eva Perkausová

Eva Perkausová se narodila 25. března 1994 v Praze. Již od dětství se Eva věnovala sportu a modelingu. 

Kariéra

Modelka a později i moderátorka byla vždy houževnatá a šla si za svým. Do povědomí lidí se dostala díky zámožnému podnikateli Antonínu Charouzovi, který ji mediálně zastupoval a dostal na obrazovky TV Prima. Eva si také zahrála v pár filmech a seriálech. Než se dostala do Velkých zpráv na Primě, tak moderovala magazín Top Star. 

Seriály

2015 – Znamení koně

2016 – V.I.P. vraždy

2017 – Ohnivý kuře 

Filmografie 

2013 – Kameňák 

2014 – Modelky s.r.o. 

Zajímavosti 

  • Tři roky randila s bývalým automobilovým závodníkem a movitým podnikatelem Antonínem Charouzem 

Osobní život

Eva Perkausová v minulosti randila s moderátorem Tomášem Krausem, fotbalistou Václavem Kadlecem nebo podnikatelem Karlem Kubou. V lednu 2022 si vzala za manžela v exotickém ráji podnikatele Ivana Hecka. V listopadu 2022 mu porodila syna Kiliana.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Andělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek

Andělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek

Oblíbená primácká moderátorka Eva Perkausová (28) nedávno porodila manželovi Ivanovi Heckovi (40) nádherného syna, kterého společně pojmenovali Killian. Na sociálních sítích nyní sdílela dojemný snímek se synem, který pojmenovala andělská nadílka. Na první pohled je evidentní, že malý Killian je pořádně vlasatý. Takovou hřívu po tatínkovi asi...

Celebrity Eva Perkausová se stala maminkou: Rozkošný syn dostal netradiční jméno keltského původu

Eva Perkausová se stala maminkou: Rozkošný syn dostal netradiční jméno keltského původu

Oblíbená moderátorka Eva Perkausová (28) prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. S manželem Ivanem Heckem (40) přivedli na svět vytouženého syna, který dostal vskutku netradiční jméno keltského původu. Perkausová na Instagramu sdílela rozkošný snímek čerstvě narozeného Killiana.