Veronica Biasiol

Veronica Biasiol se narodila 2. září 1998 v Liberci a živí se jako modelka, návrhářka, blogerka, influencerka a svého času také youtuberka. 

Kariéra 

Veronica začínala jako youtuberka a točila videa o módě, kosmetice a beauty věcech. Veronica je naprosto nepřehlédnutelná díky svému výraznému líčení a nádherným dlouhým vlasům, které ji charakterizují. YouTube postupem času opustila a přemístila se na sociální síť Instagram. Má vlastní módní značku. Kromě influencerství si zahrála například nevěrnici ve videoklipu Tomiho Popoviče a rappera Ega k songu Ako to cítíš. 

Zajímavosti 

  • Dlouhou dobu se objevovala pouze po boku mužů, ale není tomu tak dávno, co se nechala slyšet, že je bisexuální a přitahují ji jak muži, tak ženy 
  • Snad nikdy nevynechala Prague Pride a většinou se ulicemi prochází ve velmi originálních a vyzývavých oblečcích 
  • Nechala si zvětšit ňadra a pusu 

Osobní život 

Veronica randila s několika chlapci. V roce 2017 chodila například s fotbalovým útočníkem Sigmy Olomouc Jakubem Yunisem. Vztah ale trval něco přes rok Poté se dala dohromady se slovenským fešákem, který si říká Miki Goldy. Jednou se rozešli a následně se opět vrátili k sobě, ale zanedlouho se opět rozešli a tentokrát už definitivně. Na začátku jara 2022 potvrdila, že randí s hráčkou pokeru Bárou Mlejnkovou. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala

Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala

Veronica Biasiol (24) patří mezi naše nejúspěšnější influencery. Začínala na YouTube, kde točila vlogy o líčení a rozebírala témata, o kterých se ostatní báli mluvit. Sama ale dlouhé měsíce skrývala tajemství. Nyní se rozhodla, že půjde s kůží na trh a fanouškům prozradí, co před nimi tají.