Kazma (Kamil Bartošek)

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. Živí se jako influencer, producent, moderátor a bavič. Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole Evropský polytechnický institut s.r.o. a později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou ale nedostudoval. 

Kariéra

Od roku 2008 začal působit jako moderátor v One Man Show, kde vedl rozhovory se známými a kontroverzními lidmi českého šoubyznysu. Od roku 2015 začal pod značkou OMS Production produkovat velké projekty s mezinárodním přesahem. 

Projekty a zajímavosti

Prostřeno 

V roce 2017 se Kazmovi podařilo tajně najmout amatérského herce Karla Ondrku, aby předvedl a ztvárnil člověka s tříměsíční erekcí, který spí v rakvi a má zálibu ve starších ženách v oblíbeném kulinářském pořadu Prostřeno. Televize Prima o tom neměla ani tušení a Kazma rozjel show, kterou si dodnes pamatuje snad celá republika. V závěru šlo o sociální experiment, kdy chtěl Kazma poukázat na Touretteův syndrom. 

Kazma plnil sny 

Kazma také pomáhal Michalovi z Olomouce, kterému byla diagnostikována Amyotrofická laterální skleróza, nevyléčitelné onemocnění, které napadá centrální nervovou soustavu a zabraňuje mozku ovládat svaly. Většina z pacientů nemoci podlehne do dvou až pěti let. Kazma Michalovi splnil seznam přání před smrtí a účelem bylo nic neplatit a jen využít internetovou slávu. Společně navštívili Davida Copperfielda, navštívili Hobitín na Novém Zélandu, ubytovali se ve vile v Hollywoodu za 280 milionů korun a mimo jiné zařídil Kazma audienci u papeže Františka. 

Mistrovství světa v hokeji 

Během mistrovství světa v hokeji v roce 2016, které se konalo v Rusku se Kazma vydal se štábem na stadion nelegálně. Čekala je náročná cesta v kamionu, který převážel automobil z automobilky Škoda z Mladé Boleslavi do Ruska. Po příjezdu se v noci ukryli pod plošinu, na které měl bát automobil vystaven. Během zápasu úkryt opustili a chovali se jako obyčejní diváci. Chodil převlečený za maskota Lajku a dokonce se dostal v převleku na led, i když tam neměl vůbec co dělat. Na konci odešel ze stadionu s taškou a vzkazem pro divák “Když vám lidi říkají, že je to šílený, jděte do toho, protože když vám budou říkat, že je to dobrý, tak už to dělá někdo jinej.”

Osobní život

Rok a půl v letech 2012 až 2013 randil Kazma s moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Následně od roku 2016 do roku 2021 randil s modelkou a Miss Andreou Kalousovou. Po jejich rozchodu se spekulovalo o románku Kazmy a účastnice Like House 1 Marii Rosecké. Kazma se k tomu ale nikdy nevyjádřil a Marie to odmítla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Influencerka Marie Rosecká (20), která se proslavila v reality show TV Prima Like House, má randit s internetovým bavičem Kamilem Bartoškou (37) alias Kazmou. Ten se v listopadu 2021 rozešel s modelkou Andreou Kalousovou (26) a od té doby se občas objeví po boku mladičké influencerky. Spekulacemi...