Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku

KVIFF Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku
Více

Právě začíná 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Známé osobnosti se postupně prošly na červeném koberci. Chybět nebudou samozřejmě kromě českých osobností také hollywoodské hvězdy a nesmí chybět ani prezident festivalu Jiří Bartoška (76), který měl v posledních dnech zdravotní komplikace a skončil v nemocnici. Podívejte se nyní na to, jak to celebritám slušelo na červeném koberci a kdo doslova zazářil.

Chvíli po čtvrté hodině odpolední se na červeném koberci objevili první hosté. Zahájení 57. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech na začátek narušil silný liják, přesto si filmoví fanoušci nenechali tuto výjimečnou událost ujít. Mezi prvními se na červeném koberci objevila americká filmová a televizní herečka Patricia Clarkson, která okouzlila v dlouhých šatech pudrové barvy se stříbrnými aplikacemi, které dodaly celému looku šmrnc.

Prezident festivalu Jiří Bartoška je sice na místě, ale na červeném koberci se neukázal. Zastoupil ho syn Janek, který dělal garde mamince Andree. Velké ovace sklidila herečka Jiřina Bohdalová, která dorazila do Varů i s celou rodinou. Na červeném koberci vypadala perfektně a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Velmi to slušelo i herečce Aleně Mihulové, která oblékla černo-bílé pruhované šaty a dorazila v doprovodu dcery. Doslova nepřehlédnutelná byla manželka Miroslava Donutila Zuzana, která zářila v modelu od návrhářky Beaty Rajské. Herečka Hanka Vágnerová vsadila na modrou klasiku a i volbou účesu připomínala baletku.

KVIFFNejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok

Nejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok

Jitka Čvančarová dala extravaganci sbohem

Všichni netrpělivě očekávali, v jakých šatech dorazí na koberec oblíbená herečka Jitka Čvančarová, která vynechala minulý ročník. Jitka oblékla šaty z dílny módní návrhářky Petry Balvínové a o žádnou extravaganci se tentokrát nejednalo. Krásná herečka na červeném koberci předvedla fuchsiové dlouhé šaty. Herečka Jana Plodková tradičně na červeném koberci září a ani tento ročník nebyl výjimkou. Jana se oblékla u návrhářky Zuzky Kubíčkové. „Tato róba vznikala v ateliéru Zuzky Kubíčkové ve spolupráci Lenky Kermes. Co mě na nich baví je to, že si kdykoli můžu vzít tu sukni, nebo ten vršek k vysokým kalhotám. Model bude v dílně Zuzky Kubíčkové, ale můžu si ho zase půjčit,“ řekla herečka Blesku.

CelebrityPrvní slova Aleny Šeredové po kouzelné svatbě na Sicílii: Dvoudenní party, tanec a české víno teklo proudem

První slova Aleny Šeredové po kouzelné svatbě na Sicílii: Dvoudenní party, tanec a české víno teklo proudem

Hvězdnou stálicí na červeném koberci je i Jitka Schneiderová, která vynesla model také z dílny Zuzany Kubíčkové. Tmavě zelené dlouhé šaty jí ohromně slušely k její barvě vlasů. Herečce Aně Geislerové vyráběla model firma Pilsner urquell. Okouzlující byla jednoznačně modelka Daniela Peštová a hudebník Palo Habera.

Vtipný příchod na červený koberec měli herečka Sara Sandeva s partnerem hercem Jakubem Prachařem. Na zahájení se objevila i supermodelka Pavlína Pořízková, která vypadala kouzelně. Na všechny hvězdy červeného koberce se můžete podívat v galerii.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko KVIFF

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové KVIFF

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus KVIFF

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil KVIFF

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti KVIFF

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura KVIFF

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura