Jakub Prachař

Jakub Prachař je český herec, moderátor a hudebník, který se narodil 30.srpna 1983 v Praze. Rodiče Jakuba Prachaře jsou herečka Dana Batulková a herec David Prachař. Jeden z nejoblíbenějších herců Česka má sestru Marianu Prachařovou a dvě nevlastní Josefínu Prachařovou a Rozárku Prachařovou. 

Kariéra

Po maturitě na gymnáziu začal Jakub Prachař studovat katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Studia ale nedokončil kvůli pracovní vytíženosti. První roli získal již ve svých třinácti letech, kdy začal účinkovat v Divadle Komedie, v inscenaci Maska. Následovala nabídka od režiséra Jana Hřebejka zahrát si v televizním cyklu Bakaláři. 

Filmografie

1999 – Ze života pubescentky

2002 – Jak chutná láska 

2003 – Úlet

2004 – Milenci a vrazi 

2015 – Padesátka 

2016 – Prázdniny v Provence

2019 – LOVEní, Šťastný nový rok 

2021 – Matky, Vyšehrad: Seryjál 

2022 – Hádkovi, Vyšehrad: Fylm 

Seriály 

2004 – Rodinná pouta

2005 – Bazén 

2006 – Horákovi 

2008 – Kriminálka Anděl 

2010 – Vyprávěj 

2016 – Vyšehrad, Ohnivý kuře

2017 – Ohnivý kuře

2018 – Ohnivý kuře

2019 – Pouť

2021 – Dvojka na zabití 

Kromě herectví Prachař fušuje do hudební branže. Prachař byl členem a spoluzakladatelem velmi úspěšné chlapecké kapely Nightwork a to od roku 2006 – 2013. Mezi jejich největší hity patří songy jako Mája, Globální oteplování, Tepláky nebo Andělská dívka. V roce 2010 začal moderovat show Česko Slovensko má talent společně s Martinem “Pyco” Rauschem. 

Zajímavosti

  • Během natáčení seriálu Dvojka na zabití se do sebe Jakub Prachař a Sara Sandeva zamilovali 
  • V seriálu Ohnivý kuře nepřipravoval pokrmy Jakub Prachař, nýbrž profíci 

Osobní život 

Jakub Prachař od června 2007 randil s herečkou Marthou Issovou. Za jejich rozchodem v roce 2010 stála studentka z Bosny a Hercegoviny Mirna Silajdžič. Po krátkém vztahu s půvabnou Mirnou si 20. dubna 2013 vzal za manželku modelku Agátu Hanychovou. Manželům Prachařovým se 13. září 2017 narodila dcera Mia. Bohužel manželství s Agátou nevydrželo a 18. září 2020 následoval rozvod. Krátce po rozchodu s Agátou v roce 2019 prožil Prachař krátký románek s topmodelkou Denisou Dvořákovou. V současné době Jakub randí s herečkou Sarou Sandevou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Agáta Hanychová (37) dělá pro své sledující čas od času živé vysílání s maminkou Veronikou Žilkovou (60). Tentokrát přišla řeč na rodinu, vztahy, porod a páté narozeniny Mii, kterou má Agáta s hercem Jakubem Prachařem (39). Při té příležitosti se rozpovídala Veronika Žilková a servítky si rozhodně...

Celebrity Láska mezi Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou jen kvete: Společné fotky k narozeninám herce a dojemné vyznání

Láska mezi Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou jen kvete: Společné fotky k narozeninám herce a dojemné vyznání

Láska mezi Jakubem Prachařem (39) a Sarou Sandevou (25) jen kvete. Oblíbený herec oslavil 30. srpna 39. narozeniny a vyrazil se svojí milou na dovolenou. Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice na sociálních sítích zveřejnila zamilované snímky s Jakubem a poslala mu dojemné vyznání.

Celebrity Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou jednoznačně nejsledovanějším párem českého šoubyznysu. Za poměrně krátký čas stihli společně navštívit New York a zhruba měsíc a půl si užívali zamilované chvilky ve španělské Marbelle, kde má Jaromír dům. Nyní společně odhalili nečekané tajemství.

Celebrity Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Agáta Hanychová (37) je až po uši zamilovaná do mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) a sociální sítě plní společnými snímky. U jednoho takového se Agáta ale hluboce zamyslela a napsala pár řádků, ve kterých se rozpovídala o svých chybách a pocitech po rozvodu.

KVIFF Nejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové

Nejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové

Letošní Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je za námi. Z úst návštěvníků zní, že tento ročník byl obzvlášť vydařený. Spousta filmů, zajímaví zahraniční hosté a přítomné dámy tentokrát popustily uzdu fantazie a vynesly pompézní a místy velmi odvážné róby. Pojďme se nyní ale podívat na nejkrásnější páry...

Celebrity Každý to svoje: Agáta cukruje se Soukupem na lodičce, Prachař vyvedl ve Varech okouzlující Sandevu

Každý to svoje: Agáta cukruje se Soukupem na lodičce, Prachař vyvedl ve Varech okouzlující Sandevu

Jakub Prachař (38) se s partnerkou Sarou Sandevou (25) objevil na jedné z nejprestižnějších událostí v Karlových Varech. Na Unicredit bank party jim to společně velmi slušelo a Sara byla ozdobou fialového koberce. To Agáta Hanychová (37) pro změnu o víkendu tokala na lodičce s Jaromírem Soukupem...