Nejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok

KVIFF Nejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok
Více

Už zítra vypukne 57. Mezinárodní filmový festival a do Karlových Varů se sjedou známé osobnosti nejenom z Česka. Na loňském festivalu převážné dámy popustily uzdu fantazie a oblékly velmi odvážné a extravagantní modely. Některé výběrem outfitu šokovaly natolik, že se o nich mluvilo ještě rok poté a všichni očekávají, co si připraví na letošní ročník.

Každý rok se celebrity snaží zaujmout svými outfity nejenom na červeném koberci. Mezinárodní festival v Karlových Varech nikdy nebyl jenom o filmech, ale také o tom, kdo se s kým ukáže, co si vezme na sebe a jakou si uřízne kde ostudu. Minulý rok se dámy pěkně odvázaly a vynesly spoustu odvážných modelů. Hned na na začátku zahájení zazářila hvězda Ordinace v růžové zahradě Marika Šoposká, která vynesla šaty jako z předávání Oscarů.

Tradičně byla naprosto nepřehlédnutelná první česká Barbie Gabriel Jiráčková. Ta si nenechala ujít v Karlových Varech přehlídku návrhářky Debbie Brown. Se svým doprovodem se sladili do zlaté barvy a na jedné z fotek Gabriel odhalila své nekonečně dlouhé nohy. Ani letos tomu nebude jinak a opět se chystá na přehlídku Debbie Brown.

Barbie ve zlaté

„Přijedu jen na otočku na nějaké dva pěkné filmy a na fashion show Refraction na Mlýnské kolonádě mé oblíbené karlovarské návrhářky Debbie Brown, od které už mám nachystaný jak jinak než extravagantní outfit pro dresscode black extravagant,“ řekla nedávno VipStar.cz.

Růžovou si ale samozřejmě neodpustím! Ta bude rafinovaně v doplňcích a v rámci denních outfitů od návrhářky Kristianny,“ dodala. Podobně zazářila také herečka a maminka dvou dětí Tereza Ramba, která oblékla bílý model s hlubokým výstřihem a nevzala si pod něj podprsenku. Ta se před pár dny nechala ostříhat na kluka a sklidila za to velké ovace. „Moc vám to sluší,“ píší lidé na Instagramu.

VirálPo vyhroceném konfliktu v Red Face se k organizaci vyjádřil i Ondřej Novotný: Neskrýval znechucení a drsně ji odsoudil

Po vyhroceném konfliktu v Red Face se k organizaci vyjádřil i Ondřej Novotný: Neskrýval znechucení a drsně ji odsoudil

Radce Třeštíkové se podařil majstrštyk

Ještě dál ovšem zašla spisovatelka Radka Třeštíková, která se sice neprošla na červeném koberci, ale vzbudila největší rozruch. Radka schytala pořádnou kritiku od lidí s tím, že se zvolný outfit k této příležitostí nehodí. Svému ale outfit dostál a o oblíbené spisovatelce se mluvilo ještě rok poté.

Exmanželka miliardáře Marka Dospivy, Eliška Dospivová se nenechala zahanbit a vynesla černý dlouhý model, který víc odkrýval než zakrýval. Malá nehoda se stala finalistce Miss 2014 Veronice Kašákové, které nedopatřením vyklouzlo ňadro z extravagantních šatů.

KVIFFRussell Crowe přiletěl soukromým tryskáčem do Varů: První slova slavného Gladiátora a prozrazení plánů

Russell Crowe přiletěl soukromým tryskáčem do Varů: První slova slavného Gladiátora a prozrazení plánů

Modelka Kristýna Schicková, sestra fotbalisty Patrika Schicka, zvolila na akci Unicredit bank party v Karlových Varech outfit, který ukázal její těhotenské bříško v plné kráse. Lidé na sociálních sítích Kristýnu přirovnali k české Rihanně.

Odvážný model předvedla také herečka Iva Pazderková, která zvolila stříbrné šaty s krásně vykrojenými zády. Zajímavý outfit na přehlídku vynesla také influencerka Nela Slováková, která tentokrát nezvolila natolik extravagantní model a dala raději přednost zeleným řaseným šatům a dobře udělala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko KVIFF

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové KVIFF

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus KVIFF

Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil KVIFF

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti KVIFF

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura KVIFF

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura