Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus

KVIFF Aneta Vignerová šla přehlídku a Petr Kolečko? Ten se tvářil jako nas*aný a znuděný kakabus
Více

Do Karlových Varů na filmový festival se přijeli podívat i scenárista Petr Kolečko (39) se svojí manželkou modelkou Anetou Vignerovou (35), která byla hvězdou přehlídky Zuzany Lešák Černé. Petr Kolečko evidentně neměl vůbec svůj den. Bylo toho na něj snad moc?

Modelka Aneta Vignerová zavítala na 57. Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů a garde jí dělal manžel Petr Kolečko. V neděli se uskutečnila v hotelu Imperial pompézní módní přehlídka přední české návrhářky Zuzany Lešák Čerené, jejíž hvězdou byla právě nádherná Aneta.

Scenárista samozřejmě přišel na fashion show podpořit milovanou Anetu a zabral hned několik míst v přední řadě, aby měl ten nejlepší výhled. Kromě Anety šly přehlídku modelky jako Natálie Kočendová nebo Karolína Kopíncová. Mezi diváky nechyběla nádherná Andrea Verešová nebo manželka fotbalového bouřliváka Lenka Limberská.

CelebrityDo třetice všeho dobrého? Oblíbená moderátorka Gabriela Partyšová promluvila o třetí svatbě s miliardářem

Do třetice všeho dobrého? Oblíbená moderátorka Gabriela Partyšová promluvila o třetí svatbě s miliardářem

Zpruzelý Kolečko

Kolečko a Vignerová mají za sebou obrovskou krizi ve vztahu, kterou se jim snad podařilo překonat. Důkazem měla být i nedávná svatba. Od té chvíle tokají jako dvě zamilované hrdličky a Aneta plní Instagram zamilovanými fotkami a stories s Petrem. Na přehlídce ale Kolečko působil celou dobu dost nasraně, unaveně a znuděně, což se dalo jednoduše vyčíst z jeho výrazu ve tváři. „Už mě to všechno s..e, je toho nějak moc,“ říkal podle Blesk.cz Kolečko.

To moderátorka celé show Gabriela Partyšová rozdávala úsměvy na všechny strany. „Já jsem se do Varů připravovala celkem dlouho, protože jsem potřebovala vyřešit šperky, šaty a všechny tyto záležitosti. Budu moderovat golfové turnaje a čekají mě akce, na které jsme pozvaní s přítelem,“ prozradila Gabriela VipStar.cz a rozmluvila se i o možné třetí svatbě.

KVIFFMódní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Kdyby mě požádal, tak asi ano. Ale nijak o tom neuvažuju a nekalkuluju. A Ano, jsem zamilovaná,“ dodala. Ve svatebním náladě je i ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko, která se zanedlouho bude vdávat. „Chci, aby si to všichni hlavně pořádně užili,“ prozradila VipStar.cz Taťána, se kterou zanedlouho přineseme detailní rozhovor o přípravách na její velký den.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko KVIFF

Přehlídka Debbie Brown ve Varech bez zábran: Nahaté pozadí na mole, Gabriel Jiráčková jen v síti a Mottlová jako pěst na oko

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové KVIFF

Nejluxusnější party ve Varech očima Sama Dolce: Verešová se opakuje, přepychová Makarenko a chybička u Krainové

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil KVIFF

Obžalovaný fotbalista Limberský hodil problémy za hlavu a pořádně to ve Varech rozpařil

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti KVIFF

Módní policie z Varů podle Sama Dolce: Geislerová zbytečně komplikovaná, Habera a Peštová vzorem dokonalosti

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura KVIFF

Dara Rolins se přirovnala k mandarince: Na červeném koberci ji ale zastínila nádherná dcera Laura

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku KVIFF

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku