Taťána Makarenko

Modelka Taťána Makarenko se narodila 1. října 1989 v Belce v Oděské oblasti na Ukrajině. Taťána je zakladatelka a ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic a od roku 2019 Mister Czech Republic. Oba rodiče Taťány jsou z Ukrajiny a do Česka přišla s matkou v devíti letech. Na základní školu docházela v Teplicích, následně nastoupila na gymnázium v Teplicích, ale přešla na gymnázium v Dubí, kde v roce 2010 odmaturovala. Poté studovala na Metropolitní univerzitě v Praze obor Mezinárodní vztahy a evropská studia, kde získala v roce 2015 magisterský titul. Taťána Makarenko žije v Praze a mluví anglicky, německy, rusky a španělsky. 

Kariéra

V roce 2010 založila Taťána Makarenko soutěž krásky Miss Face, která byla v roce 2018 přejmenována na Miss Czech Republic. V roce 2019 založila mužskou odnož Mister Czech Republic. 

Ocenění 

2008 – Miss Severních Čech 2. místo 

2009 – iMiss Párty Planet 1. místo 

2010 – Miss Poupě 1. místo 

2013 – Miss Eurovision of the World – TOP 6, 6. místo

2014 – World Miss University TOP 6, 5. místo 

2015 – Miss Grand International TOP 20, 11. místo 

2015 – Miss Supranational TOP 20, Miss Photogenic, 12. místo 

Zajímavosti 

  • Na Ukrajinu jezdí za svojí rodinou, bydlet by tam však nikdy nechtěla 

Osobní život 

Taťána Makarenko randila osm a půl let s hokejistou Zdeňkem Bahenským. Dali se dohromady v roce 2012, ale v roce 2020 se konal rozchod. Od května 2020 je partnerem modelky Martin Pánek, který podniká v gastro průmyslu a je spolumajitelem akciové společnosti Vyšehrad 2020. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity První slova čerstvě zasnoubené Taťány Makarenko: Partner poklekl v Paříži, ale mám to všechno v mlze, řekla

První slova čerstvě zasnoubené Taťány Makarenko: Partner poklekl v Paříži, ale mám to všechno v mlze, řekla

Modelka Taťána Makarenko (33) má další důvod k velkému úsměvu. Její dlouholetý partner Martin Pánek (30) ji nečekaně v Paříži požádal o ruku. Prsten měl koupený už dva a půl měsíce, ale čekal na ten správný okamžik. Ředitelka Miss Czech Republic se redakci VipStar.cz svěřila s prvními...

Celebrity Taťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala

Taťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (32) se pěkně rozohnila na Instagramu. Na několika stories se vyjádřila ke všem českým konkurenčním soutěžím krásy a servítky si rozhodně nebrala. Co půvabnou Makarenko tak namíchlo?

Celebrity Partnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život

Partnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život

Partner ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko (32) si v posledních týdnech prošel doslova peklem. Ještě s partou kamarádů nestačili ani vyrazit na každoroční trip a hned na nádraží v Děčíně dost nešťastně Martin Pánek (30) upadl. Měl krvácení do hlavy, zlomeniny v oblasti obličeje a musel...