Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová se narodila 9. června 1978 v Brně a je česká moderátorka, zpěvačka a herečka. V Brně od dětských let navštěvovala lidovou školu umění hodiny zpěvu a klavíru. V Brně také studovala soukromé gymnázium, kde byla moderátorkou Rádia Krokodýl. 

Kariéra 

V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia, kde namlouvala role dospívajících dívek a dětí. Od roku 1996 spolupracovala s českými televizními stanicemi, kde moderovala krátké pořady. Působila na TV Nova, Prima nebo na České televizi. Od roku 2013 uváděla na Primě pořad o celebritách TOP STAR magazín a v letech 2014 až 2021 Snídani s Novou. Dále na TV Nova moderovala pořad Život ve hvězdách a příležitostně se objevuje v různých seriálech nebo filmech. 

Diskografie 

1997 – Hledej lásku 

2003 – Mý druhý já 

2004 – Flash 

Zajímavosti 

  • Na začátku kariéry se živila také jako zpěvačka a vystupovala pod uměleckým jménem Rebeka 
  • Nafotila také erotické fotky pro pánský časopis Playboy
  • V roce 2003 se stala Objevem roku v anketě Český slavík a mezi zpěvačkami se umístila na 8. místě 
  • V roce 2005 se s MTV zapojila do kampaně EXIT do boje za zastavení vykořisťování žen a obchodu s lidmi   

Osobní život 

Jejím prvním manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým má syna Kristiana. Manželství vydrželo od roku 2006 do roku 2013, kdy na Josefa praskla nevěra s Ornellou Štikovou/Koktovou. Jejím druhým manželem byl multimilionář Daniel Farnbauer. Brali se v roce 2016 a plánovali rodinu. V roce 2018 se ale rozvedli, protože se Daniel vrátil zpět ke své bývalé ženě Lucii, se kterou čekal dítě. V květnu roku 2022 se Gábina líbala na party Novy s režisérem Matějem Liškou. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Během víkendu proběhla dlouho očekávaná akce Ples jako Brno. Celebrity a známé osobnosti se sjely do Brna po dlouhé covidové pauze, aby předvedly své drahé róby a protancovaly střevíce. Mezi zúčastněnými nesměla chybět rodačka z Brna Nela Slováková (31), budoucí maminka a modelka Nikol Švantnerová (30), moderátorka...

KVIFF Největší trapasy z Varů: Menzelova ruka šmátralka, roztrhaný Leoš Mareš nebo vykukující spoďáry kam se podíváš

Největší trapasy z Varů: Menzelova ruka šmátralka, roztrhaný Leoš Mareš nebo vykukující spoďáry kam se podíváš

Ke každoročnímu filmovému festivalu v Karlových Varech neodmyslitelně patří zástupy známých osobností, pompézní róby, ale také módní faux pas. Podívejme se nyní na největší trapasy, které se udály na nejsledovanější společenské události roku v průběhu let.