Andrea Verešová

Modelka a Miss Slovenska se Andrea Verešová se narodila 20. června 1999 v Žilině. Zakladatelka Nadačního fondu Andrey Verešové Pomáhejme dětem společně se do světa modelingu dostala po vítězství v soutěži Elite Model Look. 

Kariéra

Díky tomu získala pracovní kontrakt v Paříži a několik let se úspěšně živila jako modelka v zahraničí. Spolupracovala s módními návrháři jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Channel a Armani. Fotila se slavnými fotografy jako Patric Demarchelier nebo Mario Testino. 

Během toho, co se věnovala v modelingu v zahraničí žila v metropolích jako Miláno, Paříž, Londýn, New York. Andrea má o pět let starší sestru, její otec je profesor a matka právnička. Andrea Verešová hovoří několika světovými jazyky a studovala francouzské lyceum, Právnickou fakultu Univerzity Karlovy nebo Západočeskou univerzitu v Plzni. V roce 1999 získala titul Miss Slovensko. 

Filmografie 

2004 – Princ a já 

2006 – Panic je na nic

2019 –  Špindl 

2021 – Perinbaba a dva světy

Seriály

2014 – Svatby v Benátkách 

2015 – Místo zločinu Plzeň

Zajímavosti

  • Na přelomu roku 2020/2021 začalo po internetu kolovat video, na kterém souloží dvojice. Někteří tvrdili, že se je dvojice velmi podobná právě modelce Andree Verešové a jejímu manželovi Danielu Volopichovi. Oba dva ovšem popřeli, že by jim uniklo erotické video a označili to za montáž 

Osobní život 

V roce 2000 začala Andrea Verešová chodit s hokejistou Jaromírem Jágrem. Chtěla dokonce kvůli něj přerušit dráhu modelingu a přestěhovat se k němu do zámoří. V roce 2003 se ale nakonec rozešli. 

V roce 2007 se Andrea provdala za právníka Daniela Volopicha. Zanedlouho po svatbě 8. července. 2007 se jim narodila dcera Vanessa a 24. února 2009 syn Tobiáš. Daniel Volopich má z předchozího vztahu ještě dvě děti. Ani po čtyřicítce se Andrea Verešová nevzdala dráhy modelky a stále patří mezi nejvyhledávanější v Česku a na Slovensku. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Jako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu

Jako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu

Slovenská modelka Andrea Verešová (42) se představila se svou dcerou Vanessou Volopichovou (15) v nové reklamní kampani. Verešová se ukázala na veřejnosti po delší době a i přesto, že jí to velmi slušelo, tak veškerou pozornost na sebe strhla krásná dcera. Je vidět, že Vanessa zdědila geny...

Celebrity Partnerka miliardáře Richarda Chlada Anna Marie Kánská boduje u lidí: Smekám, boříte tabu, vzkazují jí

Partnerka miliardáře Richarda Chlada Anna Marie Kánská boduje u lidí: Smekám, boříte tabu, vzkazují jí

Partnerka miliardáře Richarda Chlada (60) Anna Marie Kánská (30) si vysloužila na sociálních sítích velkou poklonu od svých sledujících. Zveřejnila totiž snímek v plavkách, na kterém je viditelné ochlupení v dolní oblasti bikin. Před krásnou Annou Marií smekla i modelka Andrea Verešová (42).

KVIFF Nezapomenutelné momenty Varů: Odzbrojující dekolt Čvančarové, laškující Šebrle nebo Gottová utržená ze řetězu

Nezapomenutelné momenty Varů: Odzbrojující dekolt Čvančarové, laškující Šebrle nebo Gottová utržená ze řetězu

Filmový festival v Karlových Varech patří jednoznačně mezi největší společenské události roku. České i zahraniční celebrity opět zaplaví lázeňské město a všichni se mohou těšit na neotřelé a noblesní róby, které vynesou na červený koberec, nálož filmů, ale také na módní faux pas nebo trapasy, které tak...