Souboj dekoltů na Česko-Slovenském plese: Verešová nedala nikomu šanci a Bezděková v sobě probudila zvíře

Celebrity Souboj dekoltů na Česko-Slovenském plese: Verešová nedala nikomu šanci a Bezděková v sobě probudila zvíře
Více

Česko-Slovenský ples je považovaný za jeden z nejpopulárnějších a nejelegantnějších kulturních akcí plesové sezóny a koná se v Obecním domě. Navazuje na předchozí dlouholetou tradici Slovenských plesů v Praze, organizovaných přes 40 let. Další ročník nás čeká již 17.2. 2024 a vy se nyní pojďte podívat na uplynulé ročníky, na kterých se předvedly dámy s hříšnými dekolty.

Nenápadná Inna v sobě probudila hvězdu Hollywoodu

Herečka Andrea Růžičková je nádherná žena, která v roce 2018 zvolila velmi odvážný model na Česko-Slovenský ples. Bohužel i přes jeho originalitu, Andrea nezazářila a tentokrát neměla příliš šťastnou ruku. Doprovod jí dělal manžel Mikoláš Růžička a oba dva měli své outfity na míru šité z dílny krejčovství Buri Made.

Růžičková zvolila sice perfektní šperky od Janji Prokič, ale tím to končí. V modelu působila stylem, že se na poslední chvíli nedokázala rozhodnout, jestli bude odvážnější nebo vsadí na klasiku. Dlouhé černé šaty s rolákem bohužel budily dojem fádnosti a nezachránil to ani hluboký a průsvitný dekolt. Věříme, že tento přešlap Andrea letos již nezopakuje.

Módní policieMódní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka

Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka

Naprosto okouzlující model vynesla v roce 2019 Miss Czech Republic 2017 Kateřina Kasanová. Vsadila na róbu z dílny módní návrhářky Sandry Mark a dobře udělala. O celkový styling se postaral Sam Dolce, takže nebylo možné udělat chybu. V róbě z luxusního bílého zdobeného tylu se spadlými ramínky vypadala modelka jako sněhová vločka. Šaty doplnila perfektním make-upem a psaníčkem. Jimmy Choo.

Jeden z nejpovedenějších outfitů na Česko-Slovenském plese v roce 2019 vynesla jednoznačně moderátorka Inna Puhájková. Bývalá partnerka Jaromíra Jágra sáhla stejně jako Kateřina Kasanová po modelu od Sandry Mark. Šaty zdobené flitry a kamínky s hlubokým dekoltem a výrazným rozparkem udělaly z Inny pravou hollywoodskou star. Inna sladila detaily, ale šperky vynechala. V tomto případě to vůbec nevadilo. Tato róba by si zasloužila jednoznačně 100%.

CelebrityVíťa Starý po letech prolomil hradbu mlčení: Po pádu na dno skončil na vozíku a lidem poslal slib

Víťa Starý po letech prolomil hradbu mlčení: Po pádu na dno skončil na vozíku a lidem poslal slib

Bezděková jako rozkošný pudlík

Česko-Slovenský ples si nenechala ujít ani ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. Stejně jako každý rok i v roce 2018 oblékla extravagantní fialový model, který dal vyniknout jejím přednostem. Přítomní muži měli co dělat, aby očima neviseli na jejím dekoltu.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková sice oblékla krásné šaty z ateliéru Sandra Mark, ale větší pozornost strhla kudrnatým účesem. Modelka zkrátka ví, jak decentním a nenuceným způsobem na sebe upoutat pozornost. V extravagantním účesu připomínala roztomilého pudlíka a celkový look zvládla na jedničku.

CelebrityAgáta Hanychová pálí mosty: Zbavuje se dárků od Soukupa za miliony, mají špatnou energii

Agáta Hanychová pálí mosty: Zbavuje se dárků od Soukupa za miliony, mají špatnou energii

Modelku Andreu Verešovou doprovodil na Česko-slovenský ples 2022 do Obecního domu v Praze manžel Daniel Volopich a tradičně se stala hvězdou celé honosné události. Žluté asymetrické šaty od návrhářky Jany Pištejové byly jako stvořené pro slovenskou modelku.

Někdo možná může namítat, že Verešová vypadala jako kanárek, ale žlutá barva jí jde neskutečně k pleti. Naprosto propracovaný look doplnila šperky Gismondi. Modelka tak opět nikomu nedala šanci, aby zářil víc než ona. Která dáma se vám líbila nejvíce?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka