Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka

Módní policie Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka
Více

Udílení prestižních cen Grammy 2024 v Los Angeles si nenechalo ujít spoustu hvězd světové úrovně. Letošní 66. ročník doslova ovládly ženy. Posbíraly všechny hlavní ceny a excelovaly svými originálními a honosnými róbami. Podívejme se nyní na 5 nejzajímavějších outfitů, které vynesly zahraniční celebrity na největší hudební události roku.

Miley Cyrus

Absolutně okouzlující byla Miley Cyrus, která si odnesla své první dvě sošky Grammy a to v kategorii „Best pop solo performance“ s písní „Flowers,“ z jejího osmého studiového alba a v kategorii „Record of the Year“ se stejnojmennou písní „Flowers“. Miley na sobě měla šaty z francouzské dílny luxusního oblečení značky Maison Margiela, inspirované kolekci návrháře Johna Galliano z roku 1997.

Vytvoření tohoto kousku údajně zabralo 675 hodin pečlivé, ruční práce. Kovové síťované šaty, ve kterých Miley Cyrus vypadala jako egyptská bohyně, tvoří 14 000 zlatých spínacích špendlíků a jsou uspořádány tak, aby připomínaly límec a spodní prádlo. Tento look doplnila šperky Elsy Peretti od Tifanny & Co a žlutými sametovými podpatky Tabi, vytvořené Christianem Louboutinem pro značku Maison Margiela.

Dua Lipa

Zpěvačka Dua Lipa, která letos byla nominována ve 2 kategoriích, bohužel žádnou z nich v sošku neproměnila, ale i tak předvedla naprosto famózní vystoupení, kterým celý ceremoniál předávání 66. ročníku ceny Grammy začal. Dua Lipa na červeném koberci vynesla šaty francouzské značky Courrèges.

Oblékla stříbrné kovové šaty s hlubokým dominantním výstřihem a výstřihy na bocích, doplněné šperky značky Tiffany & Co, robustní rybí náhrdelník z platiny a žlutého zlata, posetý různobarevnými drahokamy jako safíry, diamanty a rubíny. Největším šperkem byl ovšem její tatínek Dukagjin Lipa, kterého na předávání cen vzala s sebou. Dua Lipa v rozhovoru řekla, že jsou šaty velmi těžké a cítila se v nich silná, jako Johanka z Arku.

InfluStarDokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Olivia Rodrigo

Teprve dvacetiletá americká zpěvačka Olivia Rodrigo není v hudebním světě žádným nováčkem. Letos sice neproměnila ani jednu z šesti nominací ve zlatou sošku, nicméně již má ve své sbírce celkem tři. Na červený koberec zvolila šaty značky Versace.

Vintage róbu, kterou poprvé předvedla kanadská modelka Linda Evangelista v roce 1995 z kolekce Versace jaro/léto. Sněné bílé šaty s tenkými ramínky, které byly poseté červeno-bílými korálky, doplnila jednoduchými náušnicemi s červenými rubíny a prstenem s obrovským modrým drahokamem. Výrazná červená rtěnka a rozpuštěné vlasy s vlnou na jednu stranu skvěle evokovaly „old Holywood style.“ Olivia během předávání cen vystoupila s písní „Vampire“.

CelebrityTereza Mašková ukázala monokl a šla s kůží na trh: Bulimii nemám pod kontrolou, zase v tom lítám

Tereza Mašková ukázala monokl a šla s kůží na trh: Bulimii nemám pod kontrolou, zase v tom lítám

Christina Aguilera

Christina Aguilera rozhodně ví, jak upoutat pozornost. Na letošní ročník zvolila šaty značky Standing Ground. Šaty perfektně zdůrazňovaly křivky Christiny, která je známá problémy se svou váhou. Christina je nyní ale v perfektní formě a v šatech vypadala naprosto božsky! Společně s latinsko-americkým zpěvákem Malumou předávala cenu za „Best Musica Umana Album“.

V minimalistické ledově modré róbě, s dlouhými rukávy, vysokým lemem a jednoduchou vlečkou, to zpěvačce moc slušelo. Třešničkou byly diamanty od Bucherer Fine Jewelry zahrnující prsten Inner Fire Masterpiece s brilianty, náramek s brilianty v hruškovém brusu. Celkový look doplnila kruhovými diamantovými náušnicemi a několika prsteny se žlutým a bílým diamantem v přírodních barvách. Za naši redakci byl tohle nejkrásnější dámský model večera!

CelebrityVíťa Starý po letech prolomil hradbu mlčení: Po pádu na dno skončil na vozíku a lidem poslal slib

Víťa Starý po letech prolomil hradbu mlčení: Po pádu na dno skončil na vozíku a lidem poslal slib

Dawn Richard

Americká zpěvačka Dawn Richard všechny ohromila v červené róbě, připomínající strom od arménského návrháře Khosrova Melkolyana. Dawn Richard naprosto upoutala pozornost všech v těchto fascinujících rubínových šatech z Khorsovy kolekce jaro/léto 2024. Šaty s názvem „Arboreal“ spojily dotek umění a módy s přírodou.

Pozornost všech upoutaly hedvábím omotané větve a listy. Výběr těchto šatů nebyl zcela náhodný. Tento pečlivě zpracovaný oděv byl strukturovaný tak, aby připomínal sílu stromu s listy tyčícími se nad zpěvaččinou hlavou a představoval její cestu. Šaty symbolizující sílu, oddanost řemeslu, jejichž vytvoření trvalo pět měsíců si jistě zaslouží místo mezi top modely letošních Grammy.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka Módní policie

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail Módní policie

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail

Módní policie z Met Gala: Rita Ora skoro nahá, seriálová Carrie hvězdou večera a Lana Del Rey jako strom pavučin Módní policie

Módní policie z Met Gala: Rita Ora skoro nahá, seriálová Carrie hvězdou večera a Lana Del Rey jako strom pavučin

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala Módní policie

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík Módní policie

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká Módní policie

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká