Simona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž

Celebrity Simona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž
Více

Během víkendu proběhlo finále prestižní soutěže Miss Czech Republic. Novou Miss se stala půvabná studentka VŠE Justýna Zedníková (20). Galavečer si nenechaly ujít celebrity a známé české osobnosti, které vynesly nádherné róby. Jednou z nejextravagantnějších byla modelka Simona Krainová (50), která zvolila velmi odvážný outfit. Od lidí na sociálních sítích se ale dočkala nečekané kritiky. Někteří tvrdí, že se „inspirovala“ u americké divy Miley Cyrus (30).

Česko již zná svoji novou Miss Czech Republic 2023. Stala se jí studentka VŠE Justýna Zedníková, která bude reprezentovat naši republiku v soutěži krásy Miss World. Velkolepý galavečer si nenechaly ujít ani známé celebrity. Půvabná moderátorka Eva Perkausová dorazila s manželem Ivanem a oblékla nádherné rudé šaty značky Poner.

Zasnoubená DJka Andrea Pomeje vsadila na metalické šaty se spadlými ramínky, které umocnily její přednosti. Zamilovaná Andrea se také postarala o hudební doprovod během celého finále. Krátce po porodu se ukázala i modelka a influncerka Agáta Hanychová, která vsadila na jednoduché tmavě modré šaty z dílny módní návrhářky Sandry Mark.

Výměna manželekMichal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál

Taťána Kuchařová vsadila na černou klasiku značky Poner. Její outfit neurazil, ale ani nenadchnul. Vyhlášení Miss si nenechala ujít ani influencerka Dominika Myslivcová, která v zajímavých šatech předvedla rostoucí bříško. Blondýnka měla před pár dny baby shower a fanoušci už tak vědí, že čeká chlapečka.

Extravagantní Simona Krainová schytala kritiku

Modelka Simona Krainová se rozhodně nebojí jít s kůží na trh. To koneckonců předvedla i na finále Miss. Do Fora Karlín dorazila v černém outfitu, který víc odhaloval než zahaloval. Krainová na sobě tvrdě maká a v padesáti má dokonalou postavu. Nic není ale zadarmo. Tvrdý trénink, správná a zdravá životospráva.

Na galavečer ji doprovodil manžel Karel Vágner a jeho choť byla v šatech značky Poner skutečně nepřehlédnutelná. Fanoušci na sociální sítí Instagram, ale nadšení z jejího outfitu nesdíleli. „Asi dobré, ale mně už to přijde moc.. zbytečně tvrdé a nahé,“ okomentovali její extravagantní model.

Tak toto je naprosto příšerné,“ vyjadřovali se další. O Krainové je ale známo, že si nic z takových komentářů nedělá a naopak, většinou ještě přitvrdí. Objevil se dokonce i názor, že Simona okopírovala outfit známé americké herečky a zpěvačky Miley Cyrus. „Miley Cyrus vynesla nedávno dost podobný model. Když dva dělají totéž, není to totéž,“ píší. Co myslíte vy? Který outfit se vám líbil nejvíce?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars