Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová, v době manželství Taťána Gregor Brzobohatá, se narodila 23. prosince 1987 v Trnavě a je česká modelka, herečka tanečnice a v roce 2006 se stala Miss České republiky a Miss World, jako první vítězka nejstarší světové soutěže krásy z České republiky, která se konala 30. září 2006 ve Varšavě. Narodila se sice na slovenské Trnavě. 

 

Kariéra 

Dne 8. dubna 2006 se stala Miss České republiky a získala tituly Miss Sympatie, Miss Sahara, Miss Nejsympatičtější hlas, Miss Elegance v Boby centru v Brně. Začátkem září 2006 odletěla na mezinárodní soutěž krásky Miss World. V dílčích kategoriách se umístila na 2. místě v soutěži Miss Bikiny, na 4. místě v Peoples Choice Award a na 6. místě v soutěži Miss Designer. Společenskou róbu z bílého saténu jí navrhovala česká návrhářka Hana Havelková. Dne 30. září 2006 se konalo finále v Paláci kultury a vědy ve Varšavě, kde zvítězila nad 103 konkurentami z celého světa a stala se jako první a poslední Češka v historii Miss World. Získala také vedlejší titul Miss Northern Europe. 

 

Modeling 

Během modelingové kariéry spolupracovala nebo se stala tváří společností, jakými jsou Golden Lady swimwear, Oriflamme, Wella, John Frieda Hair Care, Addidas a další. Objevila se v časopisech jako InStyle, Cosmopolitan, Hi Society, W magazine, Zink magazine, Vogue nebo Fashion TV. 

 

Filmografie 

2013 – Donšajni 

2015 – Správnej dres 

2020 – Ach, ta láska nebeská 

 

Seriály 

2013 – Gympl s ( r) učením omezeným 

Zajímavosti 

  • V roce 2013 obsadila druhé místo v 6. řadě soutěže StarDance 

  • V roce 2009 iniciovala založení Nadase Krása pomoci, která se dlouhodobě zaměřila na pomoc seniorům

  • Od roku 2018 je ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje v rámci agendy OSN 

  • Reprezentovala Českou republiku na světové výstavě Expo 2010 v Šanghaji

  • Dne 15. června 2008 založila nadaci Krása pomoci, která je zaměřena na pomoc seniorům 

 

Osobní život 

Na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2013 zveřejnila partnerský vztah s hudebníkem a skladatelem Ondřejem Gregor Brzobohatým. Svatba se konala 30. června 2016 v bazilice Nanebevzetí Panny Marie premonstrátského Strahovského kláštera v Praze. V prosinci 2021 ukončili vztah v roce 2022 se rozvedli. Po rozvodu se vrátila k příjmení Kuchařová. 

 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Ondřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách

Ondřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách

Pro Taťánu Kuchařovou nebylo posledních pár měsíců vůbec snadných. Musela skousnout, že její životní partner Ondřej Gregor Brzobohatý (39) z jejich vztahu vycouval a našel si novou partnerku, moderátorku Danielu Písařovicovou (44). Pět měsíců po rozvodu se Taťána nechala pro Blesk.cz slyšet, že je připravená na nový...

Celebrity Definitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Definitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Na konci března bylo oficiálně rozvedeno manželství Taťány Kuchařové (34) a Ondřeje Gregora Brzobohatého (39). Definitivní tečku za celým svým vztahem a rozvodem ale učinili před několika týdny. Jak informoval týdeník Rytmus života, modelce a hudebníkovi se podařilo prodat jejich společné bydlení v centru Prahy.