Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál

Výměna manželek Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál
Více

Michal Navrátil se dostal do povědomí lidí coby manžel Lucie, která se proslavila ve Výměně manželek v roce 2021. Momentálně jsou ale oba partneři od sebe a přemýšlí o rozvodu. Lucie porodila dohromady osm dětí, ale ani jedno nemá u sebe. Osminásobná matka musí nastoupit na 50 dní do vězení za nebezpečné vyhrožování a navíc obvinila Michala ze zneužívání dcery. Ten jakákoliv obvinění odmítá a redakci VipStar.cz se svěřil s rodinnou situací, která není vůbec tak špatná, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Lucie Navrátilová se stala ikonou reality show Výměna manželek v roce 2021. V současné době ale rozhodně nezažívá nejlepší období svého života. „Dne 28.4. máte poslední šanci ve dvě hodiny odpoledne před věznicí mě vidět. Pak už ne. Stačí mi napsat do zpráv,“ řekla lidem na sociálních sítích. 

Jdu do vězení na 50 dní za nebezpečné vyhrožování a lidé z toho udělali, že jsem zabila dítě,“ rozpovídala se na streamu. Ještě než nastoupila do výkonu trestu, tak obvinila manžela ze zneužívání dcery. Michal Navrátil se v rozhovoru pro VipStar.cz vyjádřil, že takové tvrzení je zcela absurdní.

CelebrityŇadra velikosti 10 byla málo: Česká Barbie Gabriel Jiráčková šla znova pod kudlu a odnesla si zvláštní jizvu

Ňadra velikosti 10 byla málo: Česká Barbie Gabriel Jiráčková šla znova pod kudlu a odnesla si zvláštní jizvu

Jakékoliv obvinění ze strany Lucie o zneužívání její dcery důrazně odmítám. Děti jsem bral jako vlastní, nikdy bych jim neublížil. Rád bych si je vzal do své péče z dětského domova. To ale vzhledem k současné situaci nelze,“ řekl a dodal, že sice trestní oznámení na stále ještě manželku nepodá, ale nechce mít s ní nic společného. „Podváděla mě tři roky a já bych se měl k ní vrátit? Ještě po takovém vážném obvinění?

Lucie z Výměny se prodávala za korunový paušál

Nejhorší bylo, že mě podváděla celé tři roky. Prodávala se za telefony s paušálem za jednu korunu,“ rozpovídal se Michal pro VipStar.cz. „Absolutně to nechápu. Práci měla,“ pokračuje s tím, že jako rodina si měsíčně přišli na hezkých 56 tisíc.

Oba dva jsme domů dohromady měsíčně donesli 56 tisíc. Vy ani nevíte, co jsem si zažíval,“ posteskl si Michal, který by si ze všeho nejvíc přál, aby děti Lucie byly s ním. „Dcera mi píše zprávy, abych ji vzal k sobě z dětského domova. To by asi nechtěla, kdybych ji nějak zneužíval,“ doplnil.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad Výměna manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad