Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Zahraničí Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky
Více

Model a fotograf Brooklyn Beckham (23), jeho manželka, modelka Nicola Peltz (27) a zpěvačka Selena Gomez (30) si užívali klidu a odpočinku na jachtě v mexickém Cabo San Lucas. Společně tak oslavili podle Daily Mail a Page Six Silvestr a přivítali nový rok. Selena navíc předvedla svoje perfektní ženské křivky a fanoušci jsou z ní nadšení. Někteří dokonce spekulují o tom, jestli tohle není nový hollywoodský trojúhelník lásky.

Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček a hereček Selena Gomez má za sebou velmi náročné období. Před pěti lety se musela psychicky vyrovnat s tím, že se její životní láska Justin Bieber oženil s Hailey. Už na podzim roku 2022 v rozhovoru v podcastu Call Her Daddy na Spotify Hailey jasně řekla, že mezi ní a Selenou panuje vzájemný respekt. „Když jsme se s Justinem začali dávat dohromady, nikdy nebyl ve vztahu, v žádném okamžiku,“ řekla.

Chápu, jak to vypadá zvenčí,“ vysvětlila. „Není v mé povaze zasahovat do něčího vztahu, to bych prostě nikdy neudělala, byla jsem vychována lépe. Nemám o to zájem a nikdy jsem to neudělala,“ dodala.

CelebrityAgáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Agáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Už mezi nimi nepanuje žádné napětí nebo špatné pocity. Selena a Hailey byly na galavečeru v muzeu Akademie obě super cool. Obě se posunuly dál a jsou ve svých životech šťastné. Vyfotily se spolu, aby světu ukázaly, že je vše v pohodě,“ prozradil zdroj webu ET. Vztah Seleny a Justina trval s pauzami v letech 2011 až 2018.

Společný Silvestr s Beckhamovými

Po dlouhé době je Selena Gomez opět šťastná. Důkazem je toho i strávený Silvestr v náručí Brooklyna Beckhama a jeho manželky Nicoly Peltz. Trojice vyrazila na jachtu v Cabo San Lucas v Mexiku a podle webu Daily Mail si společné chvíle náramně užívali.

Selena se ukázala ve dvoudílných plavkách a předvedla ženské křivky. „Vypadáš perfektně, snad už tě potká jen to dobré,“ přejí fanoušci Gomez. Pod snímek se svými přáteli dokonce napsala záhadný vzkaz. „Fajn, nazývejte nás trojkou,“ napsala na Instagramu.

Na znamení svého přátelství si  Selena a Nicola nechaly vytetovat jemnou kurzívou slovo „anděl“ na jejich předloktí. Informoval o tom zahraniční web Page Six. Otázkou zůstává, zda se jedná skutečně jen o velké přátelství nebo o novou zamilovanou trojku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém