Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Zahraničí Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky
Více

Model a fotograf Brooklyn Beckham (23), jeho manželka, modelka Nicola Peltz (27) a zpěvačka Selena Gomez (30) si užívali klidu a odpočinku na jachtě v mexickém Cabo San Lucas. Společně tak oslavili podle Daily Mail a Page Six Silvestr a přivítali nový rok. Selena navíc předvedla svoje perfektní ženské křivky a fanoušci jsou z ní nadšení. Někteří dokonce spekulují o tom, jestli tohle není nový hollywoodský trojúhelník lásky.

Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček a hereček Selena Gomez má za sebou velmi náročné období. Před pěti lety se musela psychicky vyrovnat s tím, že se její životní láska Justin Bieber oženil s Hailey. Už na podzim roku 2022 v rozhovoru v podcastu Call Her Daddy na Spotify Hailey jasně řekla, že mezi ní a Selenou panuje vzájemný respekt. „Když jsme se s Justinem začali dávat dohromady, nikdy nebyl ve vztahu, v žádném okamžiku,“ řekla.

Chápu, jak to vypadá zvenčí,“ vysvětlila. „Není v mé povaze zasahovat do něčího vztahu, to bych prostě nikdy neudělala, byla jsem vychována lépe. Nemám o to zájem a nikdy jsem to neudělala,“ dodala.

CelebrityAgáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Agáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Už mezi nimi nepanuje žádné napětí nebo špatné pocity. Selena a Hailey byly na galavečeru v muzeu Akademie obě super cool. Obě se posunuly dál a jsou ve svých životech šťastné. Vyfotily se spolu, aby světu ukázaly, že je vše v pohodě,“ prozradil zdroj webu ET. Vztah Seleny a Justina trval s pauzami v letech 2011 až 2018.

Společný Silvestr s Beckhamovými

Po dlouhé době je Selena Gomez opět šťastná. Důkazem je toho i strávený Silvestr v náručí Brooklyna Beckhama a jeho manželky Nicoly Peltz. Trojice vyrazila na jachtu v Cabo San Lucas v Mexiku a podle webu Daily Mail si společné chvíle náramně užívali.

Selena se ukázala ve dvoudílných plavkách a předvedla ženské křivky. „Vypadáš perfektně, snad už tě potká jen to dobré,“ přejí fanoušci Gomez. Pod snímek se svými přáteli dokonce napsala záhadný vzkaz. „Fajn, nazývejte nás trojkou,“ napsala na Instagramu.

Na znamení svého přátelství si  Selena a Nicola nechaly vytetovat jemnou kurzívou slovo „anděl“ na jejich předloktí. Informoval o tom zahraniční web Page Six. Otázkou zůstává, zda se jedná skutečně jen o velké přátelství nebo o novou zamilovanou trojku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho Zahraničí

Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší Zahraničí

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí Zahraničí

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy Zahraničí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat Zahraničí

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí