Agáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Celebrity Agáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství
Více

Podnikatelka Agáta Hanychová (37) je v pátém měsíci těhotenství a doma v posteli zápolí se zápalem plic. Třetí těhotenství je pro Agátu obzvlášť náročné a s komplikacemi se potýká od začátku těhotenství. Kvůli zápalu plic musí být v klidovém režimu, a tak dala prostor svým sledujícím, ať jí pokládají otázky. Na Instagramu tak bývalá modelka prozradila jméno pro holčičku nebo promluvila o porodu a postelových hrátkách s partnerem Jaromírem Soukupem (53).

Brzy trojnásobná maminka Agáta Hanychová si začátek nového roku moc neužila. Skončila totiž v posteli se zápalem plic. „No to netuším, kde jsem to chytla, ale poprvé jsem schopná si udělat maximálně čaj. Jinak ležím,“ vzkázala Hanychová na Instagramu. Protože musí mít kvůli nemoci klidový režim, tak dala prostor fanouškům, aby se jí ptali na dotazy.

Nejvíc lidi samozřejmě zajímalo, jestli už Agáta s Jaromírem mají vybrané jméno pro miminko. „Pro holku máme vybrané jméno Rozárka a pro kluka žádné, protože víme, že to bude holka,“ řekla s úsměvem influencerka. Zároveň ale přiznala, že třetí těhotenství jsou opravdu nervy.

CelebrityPrvní česká Barbie začíná rok 2023 pěkně zostra: Gabriel Jiráčkovou čeká další plastická operace

První česká Barbie začíná rok 2023 pěkně zostra: Gabriel Jiráčkovou čeká další plastická operace

Samozřejmě, že za chvíli se objevily i otázky odvážnějšího rázu. „Jak prožíváte sex v těhotensví s Jaromírem?“ zněl jeden z pikantnějších dotazů. „No to je aspoň nějaký dotaz. Skvěle. Já myslím, že čím větší břicho, tím je to lepší,“ odpověděla pobavená Agáta.

Chci přirozený porod!

Agáta měla patrně povídací náladu, protože se nezdráhala odpovědět i na otázky ohledně samotného porodu. „Chci rodit přirozenou cestou tak, jak jsem rodila obě děti, tak doufám, že to vše klapne a bude to moct být zase přirozeně,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch