Hailey Bieber

Hailey Rhode Bieber se narodila 22. listopadu 1996 v USA v Arizoně. Hailey je dcera herce Stephena Baldwina a její matka je Brazilka italského a portugalského původu. 

Kariéra

Hailey Bieber je americká modelka, která se objevila ve velkých reklamách pro Guess, Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger. Její první komerční kampaň byla pro oděvní značku French Connection v zimě roku 2014. 

V lednu 2015 se objevila v americkém Vogue a v březnu téhož roku pro Teen Vogue. V lednu 2016 se objevila v kampani Ralpha Laurena. V roce 2017 se objevila na obálce španělského Harper´s Bazaar a britského vydání Elle a v roce 2019 se stala tváří Levi Jeans. 

Hailey se také velmi angažuje v charitě a jako malá si přála být profesionální tanečnicí klasického baletu. Bohužel si zranila nohu, a tak se její sen o kariéře baletky rozplynul. 

Osobní život 

Mezi lety 2015 a 2016 randila Hailey s Justinem Bieberem, ale tehdy se ještě rozešli. V roce 2018 se konalo velké usmíření a pár se začal opět společně ukazovat. V červenci 2018 se zasnoubili a v listopadu 2018 oznámili, že jsou svoji. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (30) si v kalifornském Malibu zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu. Nachytali je tam paparazzi a podle všeho byla ve velmi dobré náladě. Nešla ale sama, doprovod jí totiž dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Od rozchodu s Justinem Bieberem...