Justin Bieber

Zpěvák Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě. Už v pouhých 12 letech se poprvé zúčastnil pěvecké show ve Statfordu a získal druhé místo. Justin umí hrát na kytaru, bicí, klavír a trubku. Jeho matka se v kariéře Justina angažovala již od samotného začátku. Začala nahrávat jeho cover verze songů na YouTube a začínajícího zpěváka si po chvíli všimla společnost Rapid Discovery Media, která mu pomohla s jeho tvorbou. 

Kariéra 

Ke konci roku 2009 vydal Justin svoji první studiovou nahrávku s názvem My World a pilotní singl z alba je song One Time, která byla velmi úspěšná a dostala se až na 12. místo v Canadian Hot 100 a na 17. místo na Billboard Hot 100. Získala také platinové oceněné v Kanadě a v USA. 

Studiová alba

2010 – My World 2.0

2011- Under the Mistletoe 

2012 – Belive 

2015 – Purpose 

2020 – Changes 

Nejznámější singly 

2009 – One Time 

2010 – Baby

2012 – Boyfriend 

2013 – Bad Day 

2013 – Change Me

2015 – What do you mean? 

2015 – Sorry

2017 – Friends 

2021 – Hold On

Za svoji kariéru Justin Bieber získal řadu ocenění, mezi které patří i American Music Awards v kategorii umělec roku 2010, 2012, cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku za píseň Where Are You Now. V roce 2016 se stal prvním umělcem, jehož video vidělo 10 milionů diváků na Vevu. 

Osobní život 

Velkou láskou zpěváka byla Selena Gomez, se kterou se dali dohromady v roce 2010 a během několika následujících let se různě rozcházeli a scházeli. Definitivní rozchod nastal v roce 2018, kdy se Justin oženil a vzal si Hailey Baldwin. 

Justin má na kontě i pár škraloupů se policií. Několikrát řídil pod vlivem drog a alkoholu. Od té doby ale ušel dlouhou cesty a nyní podle všeho seká latinu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Na slavnostním večeru Academy Museum Gala 2022 v Los Angeles se potkaly dvě sokyně v lásce Selena Gomez (30) a Hailey Bieber (25). Setkaly se tváří v tvář jen pár týdnů poté, co manželka Justina Biebera (28) poprvé otevřeně promluvila o jejich manželství v podcastu Call Her...

Zahraničí Hailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?

Hailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?

Hailey Bieber (25) poprvé zcela otevřeně promluvila v podcastu Call Her Daddy o manželství s nejoblíbenějším zpěvákem současnosti Justinem Bieberem (28). Došla samozřejmě řeč i na bývalou partnerku Justina Selenu Gomez (30). Manželka zpěváka se rozpovídala o tom, zda skutečně Seleně přebrala lásku jejího života.

Zahraničí Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (30) si v kalifornském Malibu zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu. Nachytali je tam paparazzi a podle všeho byla ve velmi dobré náladě. Nešla ale sama, doprovod jí totiž dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Od rozchodu s Justinem Bieberem...