Brooklyn Beckham

Brooklyn Joseph Beckham se narodil 4. března 1999 a živí se jako model a fotograf. Je nejstarším synem bývalého anglického fotbalisty Davida Beckhama a zpěvačky Victorie Beckham. Dětství strávil v Madridu a Los Angeles. Má tři mladší sourozence. Bratry Romea Jamese, Cruze Davida a sestru Harper Seven. 

Kariéra 

Brooklyn se stal profesionálním modelem v roce 2014, kdy se objevil v časopisech jako Vogue China, Miss Vogue, Interview, atd. Byl ambasadorem značky Huawei. V roce 2017 oznámil, že bude pokračovat ve studiu fotografie na Parson School of Design na New School v New Yorku. Jeho první kniha o fotografii s názvem What I See vyšla v červnu 2017, ale reakce byly velmi kritické. 

Zajímavosti 

  • V prosinci 2004 byli Brooklyn a Romeo společně pokřtěni v soukromé kapli na pozemku jejich rodičů v Hertfordshire panství. 
  • Jeho kmotry jsou Elton John, David Furnish a Elizabeth Hurley 
  • V 15 letech pracoval na víkendové směny v kavárně v západním Londýně 

Osobní život 

Brooklyn Beckham randil za poměrně krátkou dobu se spoustou dívek. Mezi takové patřila například herečka Chloe Grace Moretz, francouzsko-tuniská modelka Sonia Ben Ammar, kanadská modelka Lexi Wood, zpěvačka Madison Beer, tanečnice Lexi Panterra, sestra modelky Kate Moss Lottie Moss, modelka Phoebe Torrance, zpěvačka Rita Ora menp anglická modelka Hana Cross. Nakonec zakotvil u herečky Nicol Peltz. Zasnoubili se 11. července 2020 a 9. dubna 2022 proběhla svatba v Palm Beach na Floridě. Obřad byl židovský a Brooklyn přijal příjmení manželky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Model a fotograf Brooklyn Beckham (23), jeho manželka, modelka Nicola Peltz (27) a zpěvačka Selena Gomez (30) si užívali klidu a odpočinku na jachtě v mexickém Cabo San Lucas. Společně tak oslavili podle Daily Mail a Page Six Silvestr a přivítali nový rok. Selena navíc předvedla svoje...

Zahraničí Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Klan Beckhamových na veřejnosti působí jako dokonalá rodinka. Realita je ale podle portálu Page Six úplně někde jinde. Mezi módní návrhářkou Victorií Beckham (48) a její snachou Nicol Peltz (27) jsou slušně řečeno dost vyostřené vztahy. Problémy měly nastat ještě před svatbou Nicol a Brooklyna Beckhama (23)....