Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Zahraničí Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala
Více

Fanoušci legendárního seriálu Sex ve městě jásají. Podle zahraničního webu Variety se totiž vrátí Kim Cattrall (66) jako ikonická Samantha Jones. Kdo ví jak velké nadšení ale není na místě. Samantha se sice vrátí v pokračování seriálu s názvem And Just Like That, ale jen v jedné scéně. Celé natáčení navíc probíhalo za přísně utajovaných podmínek.

Dlouhou dobu fanoušci seriálu Sex ve městě řešili, proč v pokračování po pětadvaceti letech neúčinkuje jedna z nejoblíbenějších a nevýraznějších postav Samantha Jones. V létě roku 2022 se herečka nechala Kim Cattrall slyšet pro zahraniční web Variety, proč nabídku odmítla.

Už se nechci svlékat. Je mi 65. Vypadám skvěle. Ale prostě mě to nezajímá. Mám pocit, že jsem naplnila svou kvótu,“ prohlásila. „A umíte si představit, že byste se vrátili k práci, kterou jste dělali před 25 lety? Přitom ta práce by nebyla snazší. Stala se komplikovanější v tom smyslu, že budete uvažovat nad vývojem postav,“ pokračovala.

CelebrityKarta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší

Karta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší

Kolují také zvěsti, že se půvabná herečka rozhodně nemusí s hlavní hrdinkou Sarah Jessicou Parker. To ovšem Kim nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Sarah Jessica Parker se několikrát nechala slyšet, že všechny čtyři byly kamarádky.

S tím představitelka Samanthy ale moc nesouhlasí a dle svých slov nepovažuje každého za kamaráda jen proto, že s ním dobře vycházela při natáčení. „Myslím, že jsme byly kolegyně. Moji kolegové nejsou moji přátelé. Byl to čistě profesionální vztah,“ dodala.

Samantha je zpět, ale jen na okamžik!

Podle nejnovějších informací Variety se Samantha Jones objeví v jedné scéně. Celé natáčení bylo přísně utajované. Scénu natočila herečka 22. března v New Yorku, aniž by se viděla nebo mluvila s hvězdami seriálu, včetně Sarah Jessicy Parker.

CelebrityKateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny

Kateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny

V první sérii And Just Like That se Carrie a Samantha domluvily, že se uvidí, aby se usmířily. V očekávané scéně bude Samantha, která se odstěhovala do Londýna telefonovat právě s Carrie. „Byla bych raději, kdybychom všichni uspořádali nějakou akci, která by zaručila třetí film,“ prozradila výše zmíněnému webu v roce 2022 Kim. Druhá sezóna And Just Like That má premiéru 22. června, ale scéna se Samanthou se bude vysílat až v srpnu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém