Kateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny

Celebrity Kateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny
Více

Moderátorka Kateřina Kristelová (43) a Tomáš Řepka (49) se nečekaně vzali. Kateřina sdílela na sociálních sítích svatební snímky s tím, že si své „ano“ řekli v kruhu rodinném. Utajená svatba se konala po sedmi letech společného soužití. Fotkou z veselky se pochlubil i bývalý fotbalista.

Moderátorka Kateřina Kristelová do toho podruhé praštila. Po sedmiletém vztahu si vzala bývalého fotbalistu Tomáše Řepku. „Jsme dva. Dva na všechno, na lásku, na boj i na bolest. Dva na výhry i prohry. Na život i na smrt. Dva. Potichu a mezi těmi, kteří nás milují, jsme si dali před časem slib,“ napsala na Instagramu.

Oba dva se na svých účtech pochlubili snímky z jejich důležitého dne. Dle slov Kateřiny svatba proběhla v utajení a pouze v rodinném kruhu. „Potichu a mezi těmi, kteří nás milují, jsme si dali před časem slib,“ dodala.

Dojetí neskrýval ani Tomáš Řepka. „Navždycky moje, někdo, komu můžu věřit. Na sto procent. Nikdy jsem nikoho takového po svým boku neměl. Mám lásku, mám všechno, paní Řepková,“ napsal.

 

InstagramTereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky

Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky

Tomáš Řepka se žení potřetí

Kateřina Kristelová i Tomáš Řepka před oltářem již stanuli. Moderátorka si v roce 2010 brala hokejistu Martina Tůmu. Tehdy byla v pátém měsíci těhotenství a čekala milovanou Klaudii. Manželství se ale rozpadlo po dvou letech. „Vlastně jsme spolu nežili. Každý byl jinde. Nebyla jsem dobrá hokejová manželka. Neumím vařit, nedělala jsem to domácí zázemí, byla jsem pro něj v tomto směru zbytečná,“ řekla tehdy pro AHA!.

Tomáš Řepka se ženil potřetí. S první ženou Renatou má syna Tommasa a dceru Veroniku. Po rozpadu vztahu si Řepka vzal v roce 2013 za ženu bývalou modelku Vlaďku Erbovou, se kterou mý syna Markuse. Rozvod se konal o pouhé tři roky později v roce 2016.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné