Karta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší

Celebrity Karta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší
Více

Od minulého týdne, kdy Ondřej Brzobohatý (40) poskytl deníku Blesk otevřený rozhovor ohledně znění církevní žaloby, si s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou (35) nemohou přijít na jméno. Modelka se k celé situaci vyjádřila třikrát na sociálních sítích a odmítá, že výše zmíněnému médiu poskytla citlivé informace. Nyní se hudebník odhodlal k zásadnímu kroku a následně se od lidí na něj snesla vlna kritiky.

Hudebník Ondřej Brzobohatý se před pár dny nechal slyšet na Instagramu, že na svoji bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu. „Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila, a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ rozepsal se.

Na stranu Ondřeje se postavila celá jeho rodina i značná část známých osobností. Po několika dnech se patrně hudebníkovi vše rozleželo v hlavě a všechna vyjádření směrem k exmanželce smazal ze sociálních sítí. To ale netušil, jakou vlnu kritiky tím rozpoutá.

CelebrityKateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny

Kateřina Kristelová se podruhé vdala: Utajená svatba s Tomášem Řepkou jen v kruhu rodiny

Celé je to divadlo

Mažu dva předchozí příspěvky. Nikoli proto, abych rušil jejich význam a sdělení, ale proto, že to obsahem není nic příjemného a veselého,“ rozmyslel se Ondřej. “ Respektuji všechny vaše komentáře i názory (nemazal jsem jediný z nich), které jste k nim napsali. Budu doufat, že celá záležitost brzy zmizí z veřejného prostoru, čemuž nebylo v mé moci zabránit a dál se bude řešit už jen tak, jak od samého počátku měla, tedy za zavřenými dveřmi soudních síní,“ dodal a doufal, že za celou kauzou udělala pomyslnou tečku.

Jeho sledujícím se ale tento krok rozhodně nelíbí. „Ty tady rozpoutáš debaty a dneska po reakcích lidí, že jste vlastně oba trapní, to rychle stáhneš? Tak tady je vidět, kdo z vás dvou je fakt mimo,“ myslí si jeden z komentujících.

CelebrityOndřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu

Ondřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu

Celé je to divadlo. Mohl jste se soudit za zavřenými dveřmi od začátku,“ myslí si další. Ondřej má ale i spoustu podporovatelů, kteří pod příspěvkem Ondřejovi přejí hlavně pevné nervy. „Ondro, otevřete své srdce a uchovejte si v něm jen krásné vzpomínky a zážitky a na to špatné zapomeňte, buďte jako váš tatínek, vždy nad věcí,“ radí mu na Instagramu.

Nepříjemná kauza se vyhrotila poté, co Ondřej poskytl rozhovor Blesku a celý církevní rozvod se tak stal věcí veřejnou. „Celou tu dobu po našem rozvodu se ze všech stran doslýchám, jak Taťána tenhle příběh o impotentním transvestitním deviantovi vypráví, kudy chodí. Není už po Praze mnoho vizážistek, stylistek, návrhářek, bulvárních novinářek a mnoho dalších profesí, se kterými Taťána přišla za tu dobu do styku, které by její verzi neznaly. Mával jsem nad tím rukou, ať si říká, co chce, protože, jak víme, vyvracet pomluvu znamená dělat ji ještě horší,“ prozradil mimo jiné.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka