Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit

Glosa Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit
Více

Oblíbený zpěvák Jan Bendig (29) na letošních Slavících předvedl naprosto famózní show a tím teď nemyslíme jeho vystoupení se zpěvačkou Monikou Bagárovou (29), které bylo bezpochyby perfektní. Těsně před zahájením galavečeru neznámý útočník vtrhl na červený koberec a zpěváka zasypal moukou. I přesto, že Bendig i jeho partner a manažer Lukáš Rejmon striktně odmítají, že byl celý incident zinscenovaný, tak si pojďme ukázat úplně stejný model, který předvedla Kim Kardashian (43) v roce 2012. Podobnost čistě náhodná nebo geniální marketingový tah?

Vraťme se nyní na chvíli v čase do roku 2012. Kim Kardashian je 32 let a ještě ani zdaleka není takovou megastar jako nyní. Fanoušci ji znají hlavně jako „tu“, která natočila sextape a vystupuje v reality show Keeping Up with the Kardashians.

Kim v té době zrovna uváděla na trh a představovala svůj parfém True Reflection. Jakmile vystoupila z auta a vydala se na červený koberec, tak byla napadena neznámou ženou, která ji zasypala moukou.

Jan Bendig 2023

Úspěšný český zpěvák a finalista SuperStar Jan Bendig vydává svoji dlouho očekávanou knihu Roma Boy a připravuje se na svůj koncert v březnu 2024 v O2 universum. Před zahájením cen Český slavík se Honza objevuje na červeném koberci, aby pozdravil fanoušky a zapózoval před fotografy. V tu chvíli se na něj vrhá neznámý muž a zasypává ho moukou.

CelebritySladká pomsta Hámy a Sokola: Soukup loni moderátory trapně urazil, tak si ho letos namazali na chleba

Sladká pomsta Hámy a Sokola: Soukup loni moderátory trapně urazil, tak si ho letos namazali na chleba

Krátce po incidentu před deseti lety, se objevila informace, že žena při útoku na Kim křičela „kožešinová čarodějnice„. Ženu nakonec zadržela policie. Podle informací TMZ se mělo jednat o kožešinovou aktivistku, která měla mít vazby na PETU. Zástupce organizace ale veškerá obviněn dementoval s tím, že PETA není do „moukového útoku“ nijak zapojena. Kim se otřepe, shodí ze sebe mouku a dál pózuje fotografům a dává rozhovory.

Jan Bendig 2023

Zatímco Jan Bendig prochází po červeném koberci, přiběhne k němu neznámý muž v červené bundě a bílé čepici. Kromě toho, že na něj vysype mouku, tak na něj řve „cikáne„. Policie i v tomto případě velmi rychle zareaguje a přijíždí incident vyšetřit přímo na Slavíky. Honza podobně jako Kim ukáže, že si nenechá zničit večer. Fotí se před fotografy a dává rozhovory.

CelebrityRichard Krajčo přiznal psychické problémy: Vylézt na podium a něco vyprávět je pro mě moc těžké

Richard Krajčo přiznal psychické problémy: Vylézt na podium a něco vyprávět je pro mě moc těžké

Kim Kardashian po celé akci odmítla lékařské ošetření a následně se uchýlila do domu v Calabasa, kde se snažila na celou věc se svými nejbližšími zapomenout. Tak učinil i zpěvák, který se měl údajně nejdřív zhroutit a následně poslal útočníkovi vzkaz s tím, že ho pozval na svůj březnový koncert a odmítá, že by celá věc měla být nahraná.

Odhalení po 10 letech

Uběhlo deset let a bývalý mediální stratég Kim Kardashian Sheeraz Hasan prozradil v dokumentu The Kardashians: A Billion Dollar Industry, že celá věc byla dopředu perfektně naplánovaná a cílem bylo upozornit na nový parfém Kim.

Dobře, tohle se stane, budeš v pořádku, budeš v bezpečí, ale my vytvoříme mediální moment,“ řekl tehdy Hasan podle zahraničního webu Cosmopolitan. „Hádejte, co se stane? Všichni budou mluvit o vašem parfému – všichni si ho koupí,“ pokračoval.

CelebrityČeský slavík: Zlatá Ewa Farna musela snad změnit stylistu, předvedla vkus a cit

Český slavík: Zlatá Ewa Farna musela snad změnit stylistu, předvedla vkus a cit

Honza Bendig předvedl světový majstrštyk

Pokud budeme počítat s variantou, že se lidé v týmu Honzy Bendiga inspirovali u zahraničního bulváru, je potřeba před nimi smeknout a ne je hanit. Část lidí a fanoušků si sice může přijít podvedena, ale je potřeba se nad celou věc povznést a snažit se alespoň trochu přemýšlet jako marketingový stratég.

Není to ostuda, ale majstrštyk, který se povedl na jedničku. Jak nejlépe upozorníte na danou celebritu? Vytvoříte kolem ní „umělý skandál“, o kterém budou psát všechna média v zemi. V případně Kim Kardashian celý svět, ale na to my jsme příliš malá zemička a Jan Bendig (se vší pokorou a uznáním pozn.red.) není světová star jako Kardashian. Splněno!

Big BrotherVideo: Totální zhroucení Katrin v Big Brotheru: Po rozchodu s Tarikem klopila víno, pak se sesypala jako uzlíček nervů

Video: Totální zhroucení Katrin v Big Brotheru: Po rozchodu s Tarikem klopila víno, pak se sesypala jako uzlíček nervů

Použití mouky je nejenom efektivní, ale navíc nijak neublíží dané celebritě a nezničí jí outfit, který má na sobě, a kterým se na dané akci prezentuje. Pokud zapátráte na internetu, tak si všimnete, že skuteční aktivisté nebo útočníci většinou používají barvu, aby danou osobu a hlavně její model degradovali. To v tomto případě absolutně nehrozí. Mouka svůj účel splní s minimem následků. Splněno!

Pro každou známou osobnost, která chce být áčkovou celebritou, je důležité, aby se obklopovala profesionálním týmem lidí, který dokáže z jakékoliv situace vytěžit co nejvíce. Příklad Kim Kardashian a možná i Jana Bendiga jasně ukazuje, že spolupráce s bulvárem dokáže geniálně fungovat ve prospěch obou stran, ale musíte být obklopeni těmi správnými lidmi. Potom jsou tady totiž tací, jako herec Martin Dejdar, který chodí do podcastu a vykládá o tom, jak je bulvár zlý a špatný. Není to o tom, že by byl bulvár zlo, je to o tom, jak ty umíš hrát s rozdanými kartami.

Martin Dejdar neumí. Kim Kardashian a Jan Bendig umí!

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne? Glosa

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne?

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi