Zpěvák

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Nečekaný odchod Václava Neckáře zdrtil fanoušky: Na pódium se už nikdy nepodívá

Nečekaný odchod Václava Neckáře zdrtil fanoušky: Na pódium se už nikdy nepodívá

Oblíbený zpěvák Václav Neckář (80) má pro všechny fanoušky špatnou zprávu. Jeho bratr Jan (75) oznámil, že se Václav na pódia už nikdy nevrátí. Může za to zpěvákovo podlomené zdraví, se kterým v posledních měsících urputně bojuje.

Zahraničí Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho

Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho

Justin Timberlake (43) má pořádný problém. Policie jej zatkla, když odjížděl z hotelu v Sag Harbor v americkém státě New York. Zpěvák tvrdil, že měl pouze jeden drink, i tak ale zřejmě bude obviněn z řízení pod vlivem. V policejní cele zůstal celou noc, podle zdroje, který...

Celebrity Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Honosné panství Michala Davida (63), kde žije s manželkou Marcelou a vnukem Sebastianem, se rozkládá na okraji Prahy. Nechybí tam nic, co legendární hitmaker potřebuje k životu. Několik ložnic, nahrávací studio, venkovní bazén... a dokonce pánský klub!

Proměna Extrémní proměna Michala Davida. Pochlubil se fotkou, na které vypadá jako jiný člověk

Extrémní proměna Michala Davida. Pochlubil se fotkou, na které vypadá jako jiný člověk

Pleš, extravagantní oblečení a kila navíc. Michal David (63) jako vyšitý. To poslední už je ale minulost. Hitmaker šel do sebe a teď se chlubí životní formou. Na instagramu zveřejnil fotku, kterou všem doslova vyrazil dech. Vždyť vypadá jako jiný člověk!

Celebrity Obavy o zdraví Aleše Brichty: Na každém kroku ho musela podpírat manželka, byl dezorientovaný

Obavy o zdraví Aleše Brichty: Na každém kroku ho musela podpírat manželka, byl dezorientovaný

Zpěvák Aleš Brichta (64) nepropásl oslavy 2. narozenin kasina Kajot Intacto ve Zlatníkách. Na každém kroku ho podpírala jeho manželka, Joanna Pawliszyn Brichtová. V ruce si držel pivo, které si neodpustil. Na pódiu byl dezorientovaný a jeho manželka a Jakub Smolík (64) ho museli podpírat.

Zahraničí Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti

Sídlo zesnulého zpěváka Michaela Jacksona (†50) prý bylo plné tajných místností, ve kterých měl zneužívat děti. Dokazovat to mají i fotky, jež při rozsáhlé razii pořídili kriminalisté. Dostaly se dokonce na veřejnost.