Video: Totální zhroucení Katrin v Big Brotheru: Po rozchodu s Tarikem klopila víno, pak se sesypala jako uzlíček nervů

Big Brother Video: Totální zhroucení Katrin v Big Brotheru: Po rozchodu s Tarikem klopila víno, pak se sesypala jako uzlíček nervů
Více

Ve včerejší 11. epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko spolubydlící řešili dopady nominací a atmosféra v domě byla pořádně vypjatá. Zvláště těžce nesli své nominace Andrej a Katrin, která propadala zoufalství. Andrej se v rozhovoru se Standou nechal slyšet, že nevěří Elle a myslí si, že je chce rozdělit.

Emotivní rozchod Tarika a Katrin

V reality show Big Brother se začínají dít věci. Katrin se uchýlila do bazénu, nechtělo se jí vrátit mezi ostatní spolubydlící, všichni jsou podle ní totiž falešní. Po chvíli se ale nechala Andrejem přesvědčit. Soňa si šla promluvit s Katrin o jejím „vztahu“ s Tarikem. Řekla jí, že ostatním v Domě její chování k Tarikovi vadí a všichni si myslí, že je s ním čistě z taktických důvodů, aby se zalíbila divákům.

Katrin reagovala, že Tarik rozchod určitě nezvládne. Následně mu šla oznámit, že se s ním rozchází. Tarik ale tuto zprávu přijal celkem v klidu. Katrin následně dostala záchvat pláče a odešla do koupelny, kam za ní přišel Andrej, aby ji podpořil v tom, aby se uklidnila.

Katrin ale nevydržela nápor emocí a kompletně se v koupelně sesypala. „Co, teď si podřežeš žíly? Mám ti donést nůž? Vzchop se,“ jde na ni tvrdě, ale účinně Andrej. Někteří soutěžící jsou ale stále přesvědčeni o tom, že Katrin jen Tarika využívala a hrála špinavou hru.

RozhovorKarlos Vémola zavzpomínal na legendární zápas s Petrem Knížetem: On je hříčka přírody, frajer z pravěku

Karlos Vémola zavzpomínal na legendární zápas s Petrem Knížetem: On je hříčka přírody, frajer z pravěku

Katrin upadla v nemilost

Ella následně řekla Katrin, že nemá poslouchat ostatní a nemá se chovat k lidem v domě zle. Katrin se ve zpovědnici Big Brotherovi svěřila, že o Tarika nechce přijít, ale zároveň nechce, aby se mu kvůli ní ostatní ve vile mstili.

Spolubydlící plnili misi, při které v párech musí splnit zadání napsané na papíře. Bohužel žádný z párů nesplnil správně zadání, a proto přicházejí o 10 % rozpočtu. Následně Tereza v rozhovoru s Katrin říkala, že se chová jako malé děcko, byla na ostatní zlá a ona jí nebude mazat med kolem pusy, naopak jí tam v případě potřeby rovnou strčí vosí úl.

RozhovorVálka bývalých milenek Karlose: Denise Ayverdi mě odporně urazila, nevyvázne bez modřin, říká Lulu

Válka bývalých milenek Karlose: Denise Ayverdi mě odporně urazila, nevyvázne bez modřin, říká Lulu

Během společného posezení v obýváku Karolína vyprávěla ostatním další historku týkající se jejích sexuálních zážitků, konkrétně se svěřila se svou zkušeností s análním sexem, kterou prodělala. Na ostatních byly během jejího vyprávění patrné mírné rozpaky. Ve videu se můžete podívat na to, jak se Katrin zhroutila v koupelně. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO