Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Glosa Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty
Více

GLOSA: Během víkendu proběhl galavečer zápasnické organizace Red Face, který měl být dle organizátorů vyprodaný. Redakce VipStar.cz byla na místě a celou situaci mapovala. Došlo na řadu bizarních okamžiků, s čímž se samozřejmě počítalo. Horší to bylo s celkovou organizací, pravidly, která se měnila za pochodu a absolutním přešlapem byl zápas, během kterého diváci klopili zrak dolů. Bylo to natolik nedůstojné, že i otrlí konzumenti tohoto druhu zábavy se trapností chtěli zastřelit. Pojďme se na celý večer podívat očima běžného návštěvníka.

Galavečer organizace Red Face měl začít v sobotu v 18:00 hodin, ale po příchodu na místo to spíš působilo, že galavečer má začít za 18 hodin. Při vstupu vás prohledali security, což se ukázalo jako velmi dobrý tah vzhledem k tomu, že podle organizátorů se řada lidí snažila na místo propašovat pepřové spreje nebo obušky. Abychom nezačali hned kritikou, tak securiťáci by si vysloužili pochvalu za to, že i přes velký chaos se snažili být vždy nápomocní a milí.

Zmatek, chaos a hroutící se personál

Zmatek byl znatelný hned poté, co jsme prošli vstupem, kdy absolutně nikdo nevěděl, kde vás usadit a vše bylo šito horkou nití. Pro VIP obecenstvo slibovali, že po celou dobu show bude k dispozici zdarma catering. Bohužel v 18 hodin, kdy měl celý zápas začít, se začaly teprve dávat ubrusy na stoly, nic nebylo nachystané a personál neměl páru, co dělat.

RozhovorBývalý partner Shopaholicadel se rozpovídal o nové lásce a práci, pak dostal drsnou nakládačku od holky

Bývalý partner Shopaholicadel se rozpovídal o nové lásce a práci, pak dostal drsnou nakládačku od holky

Zlatého bludišťáka mezi organizátory by si zasloužil pán, který se snažil celou tu pohromu zmírnit a dát tomu nějaký punc vážnosti a profesionality, ale následně zjistil, že je bez šance.. Běhal v sektoru pro VIP a zoufalé řval na obsluhu „Proboha, naraz to pivo. Nechceš mi říct, že nevíš, jak se to dělá,“ chytal se za hlavu a patrně mu začalo docházet, že katastrofu neodvrátí. Na jeho slova chlapec za pultíkem nijak nereagoval. A tak se rozhodl pro heroický výkon. Odložil desky, skočil za pultík a byl muž činu, díky kterému nakonec začalo z pípy téct pivo!

V hale panovala podivná atmosféra a několikrát se do mikrofonu ozvalo, že zápas má zdržení právě kvůli tomu, že někteří lidé chtěli propašovat již výše zmíněné pepřové spreje a obušky.

Poloprázdná hala a publikum, které netleská

I přesto, že galavečer odstartoval se značným zpožděním, tak organizátoři nedokázali vyprodat ani polovinu haly. Atmosféra byla asi taková, jako když si zaplatíte Hero Hero Nely Slovákové, která vás za měsíční členství 200 korun napíná a vy se po zaplacení dozvíte, že si o 15 centimetrů zkrátila vlasy. Publikum nespolupracovalo, nefandilo a netleskalo. Čas od času se do klece dostal nějaký podivný tiktoker z předměstí Sokolova, který byl rád, že složí dohromady větu a snažil se vyzvat nějaké dalšího nýmanda, kterého nikdo neznal. 

CelebrityAngie Mangombe o svém dětství: Babička dost pila, schovávala jsem vodku a doufala, že skončím v děcáku

Angie Mangombe o svém dětství: Babička dost pila, schovávala jsem vodku a doufala, že skončím v děcáku

Díky bohu jim skoro nikdo nerozuměl, protože ozvučení bylo natolik příšerné, že po celou dobu večera jste rozuměli z mikrofonu každé osmé slovo. Zápasníci během galavečeru podivně pobíhali po celé hale a někteří působili, že hledají včerejší den, další, že nemají páru, kde se vůbec nacházejí.

Po hodině od startu všem patrně došlo, že se schyluje k velkému průseru. Tak se rozhodlo, že veškeré pití v sektoru pro VIP bude vlastně zpoplatněno. Dámy pod svými svršky schovávaly chlebíčky, aby si je mohly donést ke stolu a sledovat zápasy, protože v průběhu večera se opět rozhodlo, že občerstvení se může konzumovat pouze v prostoru, který k tomu byl určený.

Obchod s lidským neštěstím

Amatérismus ze všeho naprosto stříkal a zápasy jednotlivých hráčů stály za nic. Všichni se těšili na Princeznu Droběnku a Regínu Labajovou. Těžkotonážní Droběna neměla proti mrštné Regíně šanci, ale zápas to byl nudný a prakticky nepadla žádná rána. Nejsmutnější byl pohled na Freescoota, který před svojí nástupovkou seděl v rohu na židli a tvářil se jako Ježíš při umučení. Při pohledu do jeho prázdného výrazu jste měli chvílemi chuť vzít toho nešťastníka a zkrátka ho odnést pryč z celého toho cirkusu.

Naprosto nedůstojný a morálně odporný byl souboj tzv. sexy fight. Jednalo se o dvě bezdomovkyně, které ale byly nejenom váhově každá jinde, ale i věkově. Mladší bezdomovkyně okamžitě zavalila tu starší a začala ji mlátil po hlavě. Přitom bylo evidentní, že starší paní nemá páru co se kolem ní děje a neuměla se ani bránit.

Přesto schytávala jednu ránu za druhou. V tu chvíli začali odvracet zrak a sklápět oči i lidi v sále. Nedůstojné mlácení bez pravidel starší osoby, která je v existenční krizi jako zábava pro ostatní je dno Red Face.

Někteří možná mohou namítat, že paní Jitka šla do zápasu dobrovolně, ale autor této glosy by to rád přirovnal k tomu, když nutně potřebujete půjčit peníze, ale nikde vám je nedají, tak jdete a kývnete lichváři. Taky jste to udělali vědomě a „dobrovolně“, ale jenom proto, že jste neměli na výběr. Být šaškem pro ostatní jen proto, že jste bez domova a toto je způsob, jak vydělat rychlé peníze, je nedůstojné pro jakoukoliv organizaci, která tak učiní.

CelebrityAgáta Hanychová šla až na dřeň: Prozradila částku, kterou jí platí na alimentech Prachař a Soukup

Agáta Hanychová šla až na dřeň: Prozradila částku, kterou jí platí na alimentech Prachař a Soukup

Máš manikúrní nůžky? Dám ti lístky do Brna!

Třešničkou na dortu byl opět pán z organizačního týmu, který se musel tak třikrát zhroutit, protože pak jen chodil a vykřikoval, že kdo mu sežene manikúrní nůžky, tak dostane zadarmo lístky na další galavečer Red Face do Brna zadarmo.

Pokud bude nějaké příště, chtělo by to rozhodně zlepšit celkovou organizaci, protože pár odhodlaných profesionálů neuhasí neschopnost tolika lidí ani kdyby byli nejlepší ve svém oboru. Co týče zápasníků, měli by se alespoň minimálně zaměřit místo kvantity na kvalitu, aby v kleci předvedli alespoň nějaký zápas a publikum se nudou nevrtalo v nose. V neposlední řadě by bylo fajn uhasit své ego a pochopit, že k velkým halám se musíte probojovat dobře odvedenou prací a není rozhodně na škodu začít v menším městě a menším prostoru. Tak uvidíme, jak se s tím poperou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý Glosa

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní Glosa

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní