A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

Celebrity A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty
Více

Konečně jsou svoji! Karlos Terminátor Vémola (37) pojal za svoji manželkou slovenskou sexbombu Lelu Ceterovou (33), které to jako nevěstě ohromně slušelo. Jejich obřad na pražské Občanské plovárně byl skutečně pompézní a Lela působila jako princezna z pohádky. Ovšem pod svatebními šaty skrývá pro Karlose na večer velké překvapení, ze kterého bude MMA bijec určitě paf.

A je vymalováno! Z nádherné nevěsty Lely už je touto dobou paní Vémolová. Zápasník MMA Karlos Vémola a Lela si řekli své „ANO“ na pražské Občanské plovárně.

Původně se počítalo s tím, že na pompézní svatbu dorazí okolo 200 hostů, ale konečný počet je mnohem větší. Mezi pozvanými byli například herec Jiří Krampol, podnikatel Ivo Rittig, herec Sagvan Tofi, zpěvačka Natálie Grossová, rapper Rytmus, moderátorka Jasmina Alagič nebo partner Lucie Bílé Radek Filipi.

Zatímco Karlos dorazil luxusním vozem kolem 15 hodiny odpolední, tak nevěsta si dávala na čas. Na sociálních sítích se pochlubila dráždivým bílým prádlem s podvazkem a jasně tak ukázala, co jejího manžela čeká za překvapení během svatební noci.

CelebrityOkázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou

Okázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou

Lela přijela krátce po 16 hodině ve svatebních šatech a vypadala jako nevěsta z pohádky. Dlouhé sněhobílé šaty s hlubokým výstřihem doplnila luxusními diamantovými šperky, třpytivou korunkou a nekonečně dlouhým závojem.

Nervózní Lela svírala v ruce ohromnou svatební kytici a k oltáři ji vedl její pyšný otec. Ani Karlos nezahálel a ve svůj svatební den vypadal jako pravý gentleman a elegán.

CelebrityDetaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Detaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Svatební tradice naruby

A nebyli by to samozřejmě Vémolovi, kdyby neměli na své svatbě něco extra. Po obřadu došlo na společné focení a gratulace.

Poté následovaly svatební tradice jako například rozbití talíře. „Já mám skvělou manželku. U nás to bude takové tradičně netradiční. Proto jsem si ji bral. Já ten talíř rozbiju a moje milovaná žena ho uklidí,“ prohlásil Karlos a rozbil talíř.

Novomanželům zazpívala Natálie Grossová a Tomáš Ringel, který působil jako jeden z číšníků. Hosté zasedli ke svatební tabuli a všichni se dobře baví.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo