Detaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Celebrity Detaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita
Více

Konečně nastal pro Lelu Ceterovou (33) a Karlose Vémolu (37) vytoužený den D. Za pár hodin si řeknou své „ANO“ na Občanské plovárně. Přípravy na jednu z nejočekávanějších svateb československého šoubyznysu probíhaly do středečních nočních hodin. Karlos i Lela na sociálních sítích prozradili detaily a nevěsta přiznala, že se dostavila pořádná nervozita.

Slovenskou playmate Lelu Ceterovou a MMA bijce Karlose Vémolu už za pár hodin čeká jejich nejdůležitější den v životě. Mediálně velmi sledovaná svatba proběhne v odpoledních hodinách na pražské Občanské plovárně.

Takhle to vypadá, když organizujete svatbu celé tři dny dopředu. Tady to vůbec nevypadá, že by zítra nějaká svatba byla. Ale všechno zvládneme,“ vzkázal ve středu v podvečer Karlos Vémola na sociálních sítích.

Přípravy na svatbu vrcholí. Připravujeme molo, na kterém se s Lelou budeme brát,“ dodal MMA zápasník s tím, že přípravy velkolepé veselky se protáhnou no nočních hodin.

„To bude dlouhá noc, ale s tímhle skvělým týmem si myslím, že to bude stát za to. Výzdoba je práce hlavně mé ženy a jejího týmu. Je to tady jako v pohádce,“ pochvaloval si ženich.

CelebrityPoslední dny do veselky Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Jak probíhají přípravy na svatbu roku

Poslední dny do veselky Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Jak probíhají přípravy na svatbu roku

Sebejistý Karlos a nervózní Lela

Zatímco Karlos sebejistě naznačoval, jak zhruba bude vypadat hostina pro 200 lidí, tak Lela přiznala, že je značně nervózní.

Jestli si někdo myslí, že v pohodě a v klidu oddychuju před svojí svatbou, tak to tak není,“ přiznala Lela na Instagramu. „Běhání od rána. Byla jsem se podívat na naše krásné místo, které se nyní zdobí,“ rozněžnila se Lela.

Karlos se stihl ještě den před svatbou ostříhat a Lela dokupovala poslední drobnosti, které jsou potřeba.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu