Okázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou

Celebrity Okázalá svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Nevěsta vytasila diamanty, žhavé prádlo a bublinky na posilněnou
Více

V 16 hodin na pražské Občanské plovárně proběhne nejsledovanější svatba tohoto roku. MMA zápasník Karlos Vémola (37) si vezme za manželku slovenskou playmate Lelu Ceterovou (33). Přípravy pomalu vrcholí a nervozita narůstá. Nevěsta se zatím ukázala ve žhavém prádýlku, pochlubila se diamantovými šperky a luxusními bublinkami.

Už za pár okamžiků vypukne nejočekávanější a nejsledovanější veselka tohoto roku. Král českého MMA Karlos Vémola si vezme za ženu půvabnou Lelu Ceterovou. Obřad se uskuteční v 16 hodin na pražské Občanské plovárně a velkolepé svatby se zúčastní na 200 hostů.

Nevěsta nervozitou nemohla dospat a už od sedmi hodin rána byla vzhůru. „S Karlosem jsem si dali pusu, že to je jako náš den,“ prozradila s tím, že její budoucí muž si šel dát ještě šlofíka.

Rodina, přátelé a kamarádky jsou na místě a Lela má za sebou už svatební líčení. „Kdybych tvrdila, že nejsem nervózní, tak bych lhala. Mám úplně stáhnutý žaludek,“ prozradila.

CelebrityDetaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Detaily pohádkové svatby Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Luxusní oltář, hostina pro 200 lidí a velká nervozita

Lela je v jednom kole, ale nezapomíná své fanoušky informovat. Na sociálních sítích se podělil o snímek v sexy prádle a luxusními bublinkami. Mimo jiné tak ukázala, jaké šperky bude mít na sobě během obřadu.

Přišly mi nádherné šperky na svatbu. Princezna bez diamantů přece není princezna,“ dodala vtipně Lela. Těsně před 14 hodinou odpolední se na cestu vydal i Karlos Vémola, kterému to v bílé slavnostní košili neskutečně seklo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo