Životní dilema Moniky Bagárové: Muradova chtěla opustit roky, jen nedokázala najít způsob

Celebrity Životní dilema Moniky Bagárové: Muradova chtěla opustit roky, jen nedokázala najít způsob
Více

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová (28) je znovu zamilovaná a zalíbení našla v sympatickém podnikateli Leonardu Lekajovi (32). Než ale ke štěstí došla, musela řešit daleko zapeklitější problém. O vztahu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32) byla už dlouho přesvědčená, že to nebude fungovat. Hledala ovšem způsob, jak se z nefungujícího vztahu dostat. Před pár dny o této životní etapě promluvila pro Evropu 2.

Nemám potřebu něco tajit. Někdo byl akorát rychlejší než my dva. Chtěli jsme si to nechat ještě pro sebe,“ prozradila zpěvačka Monika Bagárová v rozhovoru pro VipStar.cz s tím, že je opět zamilovaná. Jejím vyvoleným je obchodník se zlatem a klenoty Leonardo Lekaj.

Jsme zamilovaní a je nám krásně. To je asi vše, co bych ráda řekla,“ dodala Bagárová. Monika opět září na všechny strany, ale dlouhou dobu to tak nebylo. Bývalá účastnice a porotkyně pěvecké show SuperStar má za sebou náročný rok. Minulý rok na Vánoce se poprvé rozešla s otcem dcery Ruminky MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zprávu o krachu vztahu tehdy oznámila na Instagramu.

RozhovorModelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Modelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Zpěvačka se s bijcem seznámila v roce 2018 a o dva roky později se jim narodila dcera Rumia. Ač se snažili fungovat jako rodiče a partneři, tak letos na filmovém festivalu v Karlových Varech Monika ohlásila definitivní rozchod.

Říkala jsem si, že Rumii nemohu vzít tátu

Monika si byla dlouhou dobu vědoma toho, že vztah s Muradovem nemá budoucnost. „Roky jsem se rozhodovala, jak opustit vztah,“ rozpovídala se v rozhovoru pro Evropu 2.

Nefungovalo to, nebylo to v pořádku. Já jsem pořád měla tendenci, že nemůžu odejít, když máme to dítě, že jí nemůžu vzít tátu,“ dodala s tím, že tohle období v jejím životě bylo náročné.

Před MMA zápasníkem Bagárová randila se zpěvákem Benem Cristovaem, se kterým se po 11 letech dala pracovně opět dohromady. Randili spolu od roku 2010 do roku 2012.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim