Makhmud Muradov

Machmud “Mach” Muradov je česko-uzbecký profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA). Narodil se 8.února 1990 v Sovětském Tádžikistánu do rodiny tádžických Uzbeků. Díky svému velkému pracovnímu vytížení žije střídavě v Česku, v uzbecké Buchaře a Las Vegas. 

Kariéra

Muradov je prvním uzbeckým zástupcem v elitní americké profesionální soutěži UFC. Machmud Muradov má před sebou zdárnou kariéru. Během třiceti profesionálních zápasů ve smíšeném bojovém umění byl jednou ukončen před časovým limitem. Po začátcích v MMA uzavřel smlouvu s organizací XFN a z 16 zápasů vyhrál 15. Od začátku své kariéry v MMA se pohybuje ve stejné váhové kategorii – ve střední váze.

Po krachu XFN přešel k organizaci Oktagon. Taktéž je prvním MMA bojovníkem na světě, který se stal členem The Money Teamu, atletické stáje nejbohatšího bojového sportovce na světě, Floyda “Money” Mayweathera juniora. Machmud Muradov je jedním z nejlepších MMA zápasníků, kteří se na česko-slovenské bojové scéně objevili. Jeho tréninkovým parťákem je velká řada hvězd, mezi které patří Karlos Terminátor Vémola.

Úspěchy v MMA

25 – 17x KO/TKO, 3x donucení, 5x rozhodnutí 

Zajímavosti 

V květnu 2021 se rozhořela velká aféra v souvislosti s českou vlajkou. Tu bojovník odmítl propagovat v UFC. A to z toho důvodu, že tímto skutkem chtěl vyjádřit nespokojenost s táhnoucími se spory ohledně udělení trvalého pobytu v České republice. 

Osobní život

V osobním životě Machmud chodil od roku 2018 se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Společně vychovávali dceru Rumiu, která se narodila 20. května 2020. Na sklonku roku 2021 ohlásili, že žijí odděleně a netvoří pár. Důvodů k rozchodu mělo být hned několik. Následně se pokusili dát ještě dohromady, ale v létě 2022 přišel definitivní rozchod. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Monika Bagárová po rozchodu jen září: Muradove, plač! Zpěvačka předvedla na dovolené postavu snů

Monika Bagárová po rozchodu jen září: Muradove, plač! Zpěvačka předvedla na dovolené postavu snů

Monika Bagárová (28) se snaží po rozchodu s Makhmudem Muradovem (32) hodit to špatné za hlavu. před několika týdny vyrazila i s malou Ruminkou (2) na dovolenou na prosluněné Maledivy. Kromě společných snímků s dcerou se Monika pochlubila i sérii fotek sebe samé v plavkách a lidé...

Celebrity Monika Bagárová vyřkla definitivní ortel nad vztahem s Machem: Slova plná bolesti, ale i naděje

Monika Bagárová vyřkla definitivní ortel nad vztahem s Machem: Slova plná bolesti, ale i naděje

Monika Bagárová (28) momentálně neprožívá snadné životní období. Po prvním rozchodu se dala zpět s otcem dcery Ruminky a MMA bojovníkem Makhmudem Muradovem (32), ale zanedlouho následoval druhý rozchod. Dle slov oblíbené zpěvačky už je to ale definitivní rozhodnutí. Na sociálních sítích naposledy vše uvedla na pravou...

Celebrity Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Drží se zuby nehty, ale smutek v očích je nepřehlédnutelný

Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Drží se zuby nehty, ale smutek v očích je nepřehlédnutelný

Půvabná Monika Bagárová (28) prožívá momentálně náročné období ve svém životě. Před pár dny ohlásila podruhé rozchod se svým partnerem Makhmudem Muradovem (32). Zpěvačka o rozchodu informovala na svých sociálních sítích s tím, že už nejsou spolu šťastní. Přesto se objevila na filmového festivalu v Karlových Varech,...