Modelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Rozhovor Modelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká
Více

Fotomodelka Iveta Kindlmanová (28) se v září stala obětí vážné nehody na Masaryk Racing Days & BOSS GP v Brně. Ivetu zcela neočekávaně srazila formule. Jako zázrakem influencerka přežila, ale utrpěla tříštivou zlomeninu holenní kosti a několik dalších pohmožděnin po celém těle. S odstupem několika měsíců promluvila pro VipStar.cz o tom, jak to nyní vypadá s její zraněnou nohou.

Na konci září během víkendové akce Masaryk Racing Days & BOSS GP na brněnském autodromu se vážně zranila fotomodelka Iveta Kindlmanová. Iveta byla jednou ze tří žen, do kterých formule najela. Bohužel zatímco dvě stačily uskočit, Iveta to už nestihla. Utrpěla tříštivou zlomeninu holenní kosti a několik pohmožděnin po celém těle.

Učím se znova chodit

Jak sama říká, doslova se podruhé narodila. Tři měsíce od děsivé nehody se objevila na módní přehlídce Photogirl a řekla, jak to s jejím zraněním nyní vypadá. „S mojí nohou to vypadá tak, že byla roztříštěná, byl odražený meniskus, potrhané vazy, ale jsem nyní třetí týden v Malvazinkách na rehabilitaci. Už jsem se postavila na svoje nohy. Učí mě znova chodit,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Iveta musela po nehodě okamžitě na operaci a hrozilo jí, že bude mít trvalé následky. Díky šikovným odborníkům to ale vypadá, že Iveta bude brzy opět skákat přes kaluže. „Doktoři říkali, že se do roka postavím na podpatky. Já doufám, že se to stane dřív. Je to až neuvěřitelné,“ pokračuje.

Fotomodelka si celou hrůzostrašnou událost přesně pamatuje. „Srazila mě formule. Byla jsem tam pozvaná jako modelka. Stála jsem na parkovišti u svého auta. Najednou jsem viděla lidi, jak uskakují. Když jsem chtěla uskočit také, tak jsem už jen viděla, jak mě bere formule,“ říká.

CelebrityVánoce podle první české Barbie Gabriel Jiráčkové: Růžové mámení a velkolepá party

Vánoce podle první české Barbie Gabriel Jiráčkové: Růžové mámení a velkolepá party

Mohla jsem skončit bez nohy

„Já si nechci ani představit, co hrozilo. Srážka s formulí mohla způsobit, že jsem mohla být bez nohy nebo ochrnutá. Naštěstí jsem měla jen tříštivou zlomeninu, která se smontovala. Mám tam osm šroubů. Doufám, že budu zase chodit normálně. Fyzioterapeut říkal, že tyto zlomeniny trvají rok,“ dodala v rozhovoru pro VipStar.cz optimisticky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

SuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr? Rozhovor

SuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr?

Pamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem Rozhovor

Pamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem

Zpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše Rozhovor

Zpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše