Začátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál

Celebrity Začátky Ondřeje Brzobohatého a jeho žen: S Johankou pařil na Stodolní, Taťánu lapil ve Varech a vedle Daniely dozrál
Více

Ondřej Brzobohatý (40) prožívá krásné období. Po roční známosti si vzal za ženu moderátorku Danielu Písařovicovou (44). Nebylo tomu ale tak vždy. Ještě nedávno sváděl veřejný souboj s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou (35). Životem hudebníka prošly tři osudové ženy a my se nyní pojďme podívat na jejich začátky, které bývají vždy krásné a plné lásky. Škoda, že konce už ne…

První velkou láskou Ondřeje Brzobohatého byla Johana Indráková, se kterou začal randi v roce 2005. Tehdy byl Ondřej ještě mladý a nevybouřený. S Johankou obrážel bary na Stodolní a užívali si společného života. Pravdou je, že láska to byla skutečně veliká, protože Ondřej si Johanu vzal i přes nepřízeň rodičů.

Těm se totiž údajně nelíbilo, že měla partnerka jejich syna v minulosti poměr se ženou. Svatba se konala v roce 2008 za nepřítomnosti rodičů Brzobohatého. Hudebník se snažil manželství do poslední chvíle udržet, ale v roce 2012 to vzdal a našel si milenku. Víc než rok před rozvodem, který se uskutečnil v roce 2013, přestali spolu dokonce žít.

Milenkou Ondřeje a jakousi převoznicí se stala servírka Martina Brezová. „My jsme se měli totiž jenom rádi,“ řekl zpěvák před lety v rozhovoru tehdejší moderátorce Dianě Kobzanové. Sympatická Martina nakonec ale ostrouhala a rozešli se.

RozhovorAneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření

Aneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření

Velká láska se špatným koncem

V roce 2013 se dal Brzobohatý dohromady s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou a od roku 2014 se o nich nepsalo jinak, než o nejkrásnějším páru českého šoubyznysu. Muzikant v rozhovoru před deseti lety prozradil, že se často míjeli a je velkým štěstím, že na sebe nakonec natrefili.

V roce 2009 jsem moderoval Českého slavíka a Taťána tam měla předávat jednu z cen. Nakonec nemohla. Pak jsme oba dostali nabídku na StarDance. A oba jsme ji kvůli pracovním závazkům odmítli,“ řekl v rozhovoru pro iDnes.cz. Dohromady se dali na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Pamatuji si, že mi zavolala a přála si, abych vystoupil na koncertě. Já jsem bohužel neměl čas. To nás dalo dohromady, spojilo. Vlastně, dá se říct, že díky její nadaci jsme se my dva poznali, což je hezké,“ dodal Ondřej.

Pro všechny bylo proto šokem, když od roku 2022 na sebe začal pár veřejně a vzájemně házet špínu a jejich rozvod byl jedním s z nejsledovanějších v českém šoubyznysu. Ondřej Brzobohatý se v rozhovoru pro Blesk.cz svěřil před několika měsíci, že ho bývalá manželka obvinila ze sexuální odlišnosti nebo ho posílala k sexuologovi, aby se zjistilo, zda jeho záliba v převlékání za ženu není dědičná.

Celebrity3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela – osudová žena

3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela - osudová žena

Vedle Písařovicové dozrál v muže

V červnu 2022 se veřejnosti Brzobohatý a Daniela Písařovicová představili jako pár. Stalo se tak na premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody. Od té doby jsou nerozlučnou dvojicí a získali si srdce tisíců lidí. Ondřej ani Daniela své zamilování vůbec neskrývali. Proto není divu, že v červnu přišlo na řadu zasnoubení a 15. září 2023 se tajně vzali v Itálii.

Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa. Italské úřady vám přidělí oddávajícího, což v našem případě byla empatická paní Elena,“ rozepsali se novomanželé na Insatgramu. Všichni oběma drží pěsti a fanoušci doufají, že je Daniela konečně ta pravá, vedle které Brzobohatý dospěl.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková nového muže úpěnlivě tají Celebrity

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková nového muže úpěnlivě tají

Richard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká Celebrity

Richard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká

Daniela Drtinová má nádhernou dceru, ale moc ji neukazuje: Natálie vyrostla do krásy a vzala útokem Tik Tok Celebrity

Daniela Drtinová má nádhernou dceru, ale moc ji neukazuje: Natálie vyrostla do krásy a vzala útokem Tik Tok

Slavná slovenská zpěvačka všem vyrazila dech: První dítě v 56 letech Celebrity

Slavná slovenská zpěvačka všem vyrazila dech: První dítě v 56 letech

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker Celebrity

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Blýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám Celebrity

Blýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám