3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela – osudová žena

Celebrity 3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela – osudová žena
Více

Hudebník Ondřej Brzobohatý (40) a moderátorka Daniela Písařovicová (44) jsou od pátku 15. září manželé. Svatba se konala v Itálii a šťastní novomanželé oznámili radostnou novinu na Instagramu. Na svatbě nechyběla nejbližší rodina a přátelé, mezi kterými byl herec Jakub Prachař (40) se Sarou Sandevou (26) nebo moderátor Libor Bouček (42). Pro Ondřeje je to už třetí svatba. Pojďme si nyní připomenout dvě předchozí nevěsty, se kterými nenašel Brzobohatý štěstí.

Johana Indráková

První velkou a vážnou láskou Ondřeje Brzobohatého byla Johana Indráková. Nádherná brunetka s pronikavě modrýma očima byla o tři roky starší a pracovala na TV Nova jako produkční a tisková mluvčí. Oba dva byli do sebe až po uši zamilovaní, ale hned ze začátku se vyskytl problém. Rodiče Ondřeje nesouhlasili s tím, jakou dívku si po svém boku vybral.

Tehdy se spekulovalo o tom, že jim vadil Johančin předchozí vztah se ženou. Brzobohatý na slova svých rodičů nedal a i přes jejich nesouhlas se v roce 2008 vzali. Na první svatbu hudebníka bohužel nedorazili jeho rodiče. „Je to jejich svobodná vůle, dál to nebudu komentovat,“ řekl ve svatební den podle iDnes.cz Ondřej.

Během pěti let jejich manželství se vztahy Johany a rodičů Ondřeje uklidnily, ale stejně to nestačilo na to, aby vztah dál pokračoval. V roce 2013 se rozvedli. „My jsme se s Ondrou dohodli. Došli jsme do stadia, kdy nám je mnohem líp jako přátelům než manželům,“ řekla tehdy Blesku Johana.

VirálHroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie

Hroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie

Taťána Kuchařová

Začátek roku 2013 se kuloáry šířilo, že Ondřej Brzobohatý našel zalíbení v krásné Miss World 2006 Taťáně Kuchařové. Modelka byla v té době po čerstvém rozchodu s partnerem a nápadně se objevovala čím dál tím víc po boku hudebníka. Následně šli s pravdou ven.

Taťánu si velmi oblíbila i rodina Ondřeje a od první chvíle měli skvělé vztahy. Taťána a Ondřej působili jako reklama na dokonalý pár. V roce 2016 se konala famózní svatba, která měla proběhnout v utajení a na všechno dohlížela drsná ochranka. Po pěti letech začalo manželství skřípat a nešlo si nevšimnout, že se manželé neukazují společně.

SmrtKamarádka heroinové Katky a dcera slavných rodičů je po smrti: Z červeného koberce na drogové dno

Kamarádka heroinové Katky a dcera slavných rodičů je po smrti: Z červeného koberce na drogové dno

Rozchod a následný rozvod byl pro Brzobohatého a Kuchařovou velmi náročný. Na veřejnosti se pralo špinavé prádlo a ani jeden v současné době nemůže přijít na jméno tomu druhému. Ondřej Brzobohatý se v rozhovoru pro Blesk.cz svěřil, že ho bývalá manželka obvinila ze sexuální odlišnosti nebo ho posílala k sexuologovi, aby se zjistilo, zda jeho záliba v převlékání za ženu není dědičná. Taťána Kuchařová se od začátku bránila, že výše zmíněné redakci žádné vyjádření neposkytla, ale Ondřej má jasno.

Rozvedli se v roce 2022 za velmi vypjatých podmínek. „Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ napsal Ondřej v květnu 2023 na Instagram.

Daniela Písařovicová

Po bouřlivém rozchodu našel hudebník lásku v úspěšné moderátorce Daniele Písařovicové. V červnu roku 2023 se zasnoubili a dne 15. září 2023 se vzali v Itálii. „Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa. Italské úřady vám přidělí oddávajícího, což v našem případě byla empatická paní Elena,“ rozepsali se novomanželé na Insatgramu.

Ondřej a Daniela se také podělili s fanoušky o detaily z jejich velkého dne. „Knedlíčkovku a svíčkovou nahradilo risotto a těstoviny rozmanitých chutí, rozbíjení talířů a jiné české tradice nahradila volná zábava podbarvená líbezně mečivým Erosem znějícím z reproduktorů, avšak žádná pálenka světa nedokázala nahradit poctivou valaškou kořalku, které tekly litry. Tak asi tak se to stalo. A proč vlastně tak brzo po zásnubách? S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený,“ dodal Brzobohatý.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna Celebrity

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna