Veronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje

InfluStar Veronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje
Více

Veronica Biasiol (24) rozvířila vody na českých sociálních sítích svým veřejným přiznáním k nevěře. O ničem jiném nyní český Instagram nemluví. Bára Mlejnková (32) a Veronica se i přes velkou krizi ve vztahu rozhodly, že zkusí na sobě zapracovat a rozcházet se nebudou. Aby toho nebylo málo, tak se ozvala bývalý milenka Alice a do Biasiol si „píchla“. To mladou influencerku rozzuřilo natolik, že svému desetiměsíčnímu úletu vrátila úder.

„Plně chápu, že poté, co jsem vydala prohlášení o tom, co se stalo mezi mnou a Barčou, tak se to bude všude řešit. O všech věcech, které se staly, Bára věděla. Nestalo se toho tolik, kolik byste čekali. Já se dočítám, že jsem deset měsíců měla s někým sexuální vztah. Já jsem deset měsíců měla virtuální vztah se svoji kamarádkou,“ rozpovídala se na stories Veronica Biasiol.

InfluStarMilenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla

Milenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla

Jednou jsem s Alicí měla styk

S člověkem, se kterým jsem si psala, flirtovala a kompenzovala si věci, které mi ve vztahu s Bárou chyběly. Ale jednou jedinkrát jsem pochybila. Jednou jsem se s tím člověkem viděla a měla styk. Dělat to celou dobu je prakticky nemožné. Byl to člověk, který byl daleko přes celou republiku. Neomlouvám své činy, ale moc se to umocňuje,“ říká.

„S Bárou spolu bydlíme skoro dva roky. Tahle osoba vždy věděla v jaké je pozici. Že jsem ve vztahu s Bárou, že se k Báře vždy vrátím. Já chápu, že výraz vztahová berlička jí těžce ublížil a těžce to ranilo její ego. Není to nic, z čeho měla být překvapená. To, jak se snaží nabalit sledující mi přijde zoufalé,“ rozčílila se ke konci.

Nikdo se na to neptal. Tohle byla naše osobní věc. Tohle je svezení se jen a přiživování na cizím neštěstí. Tyhle věci jsou mezi třemi lidmi. Tohle je mé jediné stanovisko. Přišlo spoustu hezkých reakcí. Myslím, že stačilo,“ dodala.

Nejsem had, budu mlčet!

Alice Kolarčíková je bývalá milenka influencerky Veronicy Biasiol a ke kauze se rozhodla zaujmout jistý postoj. „Lidi, nemusí vám být mě líto. Já vím sama, jak to bylo a vím, kde je pravda pravdoucí. Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek z toho, jaká jsem byla desetiměsíční berlička,“ smetla zpověď Biasiol na Instagramu.

InfluStarVeronica Biasiol veřejně přiznala nevěru: Hvězdu Survivoru Báru 10 měsíců podváděla! Selhala jsem, kaje se

Veronica Biasiol veřejně přiznala nevěru: Hvězdu Survivoru Báru 10 měsíců podváděla! Selhala jsem, kaje se

Ale nechám si to pro sebe. Nejsem had,“ dodala Alice, které Biasiol zlomila srdce. „Těžko se to popisuje. Jde mi o úplně nový vztah, abychom začaly znova. Beru to jako správný krok. Je mi jedno, jak vypadám nyní já. Nepřeji si, aby Báře chodily nějaké další zprávy,“ řekla Veronica, která doufá, že se vše v dobré obrátí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tady už jde o život: Bývalý partner Shopaholicadel promluvil. Měla v ruce nůž a chtěla se zabít InfluStar

Tady už jde o život: Bývalý partner Shopaholicadel promluvil. Měla v ruce nůž a chtěla se zabít

Shopaholicadel chce získat korunku krásy v Miss: Svůj velký deficit proměním v přednost. Jinak mají smůlu, říká InfluStar

Shopaholicadel chce získat korunku krásy v Miss: Svůj velký deficit proměním v přednost. Jinak mají smůlu, říká

Bez napíchané pusy si byla půvabná, tvrdí lidé: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před úpravami InfluStar

Bez napíchané pusy si byla půvabná, tvrdí lidé: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před úpravami

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny InfluStar

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková InfluStar

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima InfluStar

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima