Milenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla

InfluStar Milenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla
Více

Influencerka Veronica Biasiol (24) a hvězda Survivoru Barbora Mlejnková (32) prochází drsnou vztahovou krizí. Mladičká Veronica veřejně přiznala, že pokerovou hráčku deset měsíců podváděla. Ve srdcervoucí zpovědi přiznala, že jí jde pouze o Báru a druhá slečna byla pouze berlička. To si bývalá milenka Alice nenechala líbit a na Instagramu naznačila, jak to mezi nimi bylo.

Podnikatelka a influencerka Veronica Biasiol nedávno na Instagramu přiznala, že deset měsíců vedla dva paralelní vztahy. S partnerkou pokerovou hráčkou a účastnicí Survivoru Bárou Mejnkovou prochází těžkou krizí, ale obě doufají, že to nejhorší zvládnou společně překonat.

My už jsme se s Bárou jednou rozešly. Bylo to minulý rok. Já jsem v tu dobu poznala někoho, kdo se mi líbil a s kým mi bylo dobře. Brala jsem ji jako kamarádku a svým způsobem asi něco jako víc. V době rozchodu s Bárou jsem to brala jako berličku,“ poodhaluje soukromé problémy.

InfluStarVeronica Biasiol po přiznání k nevěře čelí výsměchu na sítích: Zastrašuješ nás a vyhrožuješ soudem, tvrdí Tadeáš Kuběnka

Veronica Biasiol po přiznání k nevěře čelí výsměchu na sítích: Zastrašuješ nás a vyhrožuješ soudem, tvrdí Tadeáš Kuběnka

Celé to trvalo 10 měsíců, kdy jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším, který vyústil v to nejhorší, co můžete svému partnerovi udělat. Hrozně toho lituju. Vůbec jsem si neuvědomila, o co můžu přijít. Beru to jako své obrovské osobní selhání. Nikdy jsem nechtěla Báře ublížit,“ pokračovala a hořce litovala toho, co udělala.

Těžko se to popisuje. Jde mi o úplně nový vztah, abychom začaly znova. Beru to jako správný krok. Je mi jedno, jak vypadám nyní já. Nepřeji si, aby Báře chodily nějaké další zprávy,“ dodala.

Milenka se zlomeným srdcem promluvila

Alice Kolarčíková je bývalá milenka influencerky a po její veřejné zpovědi se rozhodla, že k celé kauze také řekne své. „Lidi, nemusí vám být mě líto. Já vím sama, jak to bylo a vím, kde je pravda pravdoucí. Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek z toho, jaká jsem byla desetiměsíční berlička,“ smetla její zpověď na Instagramu.

Veronice tím chtěla patrně jasně naznačit, že její vyjádření nebylo patrně tak upřímné, jak se na první pohled zdálo. „Ale nechám si to pro sebe. Nejsem had,“ dodala Alice, které Biasiol zlomila srdce.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst InfluStar

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě InfluStar

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance InfluStar

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance