Veronica Biasiol veřejně přiznala nevěru: Hvězdu Survivoru Báru 10 měsíců podváděla! Selhala jsem, kaje se

InfluStar Veronica Biasiol veřejně přiznala nevěru: Hvězdu Survivoru Báru 10 měsíců podváděla! Selhala jsem, kaje se
Více

Influencerka Veronica Biasiol (25) a pokerová hráčka Barbora Mlejnková (32) dlouhou dobu platily za jeden z nejoblíbenějších a nejstabilnějších vztahů na českém Insatgramu. Mladičká influencerka se několikrát vyjádřila na adresu Báry, že je zamilovaná až po uši. Na sociálních sítích jejich vztah vypadal dokonale, ale skutečnost byla poněkud jiná. Před pár dny se Veronica rozpovídala na svém profilu o tom, jak hrozně moc pochybila, když Báru 10 měsíců podváděla. Přesto se dámy rozhodly, že začnou znova s čistým štítem.

Nyní vůbec nic nepřidávám a nic nenatáčím. I přes věci, které se nám s Barčou staly, jsme se rozhodly, že spolu budeme znova. Měly jsme velkou krizi. Měsíc jsme spolu nebyly. Řešily jsme stěhování. Každá svůj byt,“ začala vyprávět na Instagramu influencerka Veronica Biasiol.

Zjistily jsme, že se rozcházet nechceme a zkusíme to znova a úplně jinak. Je to trapné a beru to jako své osobní selhání. Především je to osobní a to si musíme vyřešit my s Bárou,“ pokračuje. Sympatická Veronica si své soukromí bedlivě střeží a nyní se rozhodla vystoupit z komfortní zóny a jít s kůží na trh.

InstagramFitness trenérka, které prošly pod rukama Andula nebo Natálie Kočendová: Obézních dětí přibývá, je to vina rodičů, říká Nikol

Fitness trenérka, které prošly pod rukama Andula nebo Natálie Kočendová: Obézních dětí přibývá, je to vina rodičů, říká Nikol

Veronica Biasiol veřejně přiznala nevěru

My už jsme se s Bárou jednou rozešly. Bylo to minulý rok. Já jsem v tu dobu poznala někoho, kdo se mi líbil a s kým mi bylo dobře. Brala jsem ji jako kamarádku a svým způsobem asi něco jako víc. V době rozchodu s Bárou jsem to brala jako berličku,“ poodhaluje problémy ve vztahu s hvězdou Survivoru Bárou Mlejnkovou.

Celé to trvalo 10 měsíců, kdy jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším, který vyústil v to nejhorší, co můžete svému partnerovi udělat. Hrozně toho lituju. Vůbec jsem si neuvědomila, o co můžu přijít. Beru to jako své obrovské osobní selhání. Nikdy jsem nechtěla Báře ublížit,“ vypráví.

Těžko se to popisuje. Jde mi o úplně nový vztah, abychom začaly znova. Beru to jako správný krok. Je mi jedno, jak vypadám nyní já. Nepřeji si, aby Báře chodily nějaké další zprávy,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Skandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog InfluStar

Skandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě InfluStar

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance InfluStar

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance