Veronica Biasiol po přiznání k nevěře čelí výsměchu na sítích: Zastrašuješ nás a vyhrožuješ soudem, tvrdí Tadeáš Kuběnka

InfluStar Veronica Biasiol po přiznání k nevěře čelí výsměchu na sítích: Zastrašuješ nás a vyhrožuješ soudem, tvrdí Tadeáš Kuběnka

Úspěšná influencerka Veronica Biasiol (24) to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Běžně si své soukromí chrání, ale nyní nastala situace, kdy se rozhodla, že celou pravdu řekne veřejně. Na nedávných stories na Instagramu se tak přiznala, že 10 měsíců vedla dva vztahy. To samozřejmě neuniklo kontroverzní dvojici Tadeáš Kuběnka (20) a Sugar Denny (20). Ti se Veronice vysmáli, protože je měla dle jejich slov zastrašovat, aby netočili další díl podcastu na téma její krize ve vztahu.

Influencerka a podnikatelka Veronica Biasiol si prochází náročným obdobím a velkou krizí ve vztahu s pokerovou hráčkou a účastnicí Survivoru 2023 Barborou Mlejnkovou. „My už jsme se s Bárou jednou rozešly. Bylo to minulý rok. Já jsem v tu dobu poznala někoho, kdo se mi líbil a s kým mi bylo dobře. Brala jsem ji jako kamarádku a svým způsobem asi něco jako víc. V době rozchodu s Bárou jsem to brala jako berličku,“ rozpovídala se Veronica na Instagramu.

Celé to trvalo 10 měsíců, kdy jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším, který vyústil v to nejhorší, co můžete svému partnerovi udělat. Hrozně toho lituju. Vůbec jsem si neuvědomila, o co můžu přijít. Beru to jako své obrovské osobní selhání. Nikdy jsem nechtěla Báře ublížit,“ vypráví.

InfluStarMilenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla

Milenka Veronicy Biasiol drsně smetla její srdcervoucí zpověď: Kdybych chtěla, tak si všichni sednete na zadek, řekla

Přátelství Biasiol a Kuběnky v troskách

Vítěz Like House 2 a kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka a Veronica Biasiol byli přátelé. Ještě v létě 2022 se společně ukazovali na akcích. Nyní však o sobě nemohou ani slyšet. Podle tvrzení Kuběnky měla Biasiol volat jemu a další influencerce Sugar Denny s tím, že si nepřeje, aby její krize ve vztahu byla téma jejich dalšího dílu podcastu Kontroverzní.

Právě nám volala Veronica Biasiol, aby nám oznámila, abychom nevydávali epizodu o ní nebo to bude řešit soudně,“ říká Tadeáš na stories a Sugar Denny se přidává: „A ona to dotáhne do konce,“ říká ironicky ve stories. „Ona se nás jako snažila zastrašit,“ ptá se dál svých sledujících Tadeáš.

Následoval ostrý názor influencera na Biasiol se vzkazem, že ta epizoda stejně vyjde. „Ona je tak strašně zlá. Kdyby někdo slyšel ten hovor, tak ji už nikdo nebude respektovat,“ rozzuřila se Sugar Denny. „Léto 2022 bylo moje nejhorší životní období. Nejhorší lidé kolem mě,“ dodal Kuběnka a následně na videu vyhazuje do koše merch své bývalé kamarádky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny InfluStar

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková InfluStar

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima InfluStar

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem InfluStar

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem InfluStar

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí InfluStar

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí