Like House 2

Druhá řada reality show Like House 2 byla vysílána od 25.října 2021 do 17 prosince 2021 na televizní stanici Prima Show. Oproti první sérii se změnila vila, účastníci, délka dílů a přibyla Like House 2 Night Show, která byla vysílána vždy ve 22:20 po běžném díle a obsahovala to, co se nevešlo do denních epizod a to bez cenzury. 

Moderátoři

Celým pořadem provází virtuální asistentka Lusía, která dává účastníkům různé úkoly a tvoří jim program. Pokud se soutěžící dopustí nějakého přešlapu, může jim Lusía ubrat body nebo v případě pozitivního dopadu nopak přidat.

Soutěžící

Agáta Hanychová – agatahanychova

Jakub Smrek – freescoot

Kristal Shine – _kristal_shine

Samuel Samake – samuel_samake 

Sebastian Šikl – sebastiansikl

Tadeáš Kuběnka – kralovnatadeas

Tereza Koubková – holkazletne

Ela Yababy – ela_yabay

Anastázie Chomičová – satnady

Výherci 

Výhercem druhé řady Like House se stal Tadeáš Kuběnka alias Královna Tadeáš a odnesl si výhru v hodnotě 500 tisíc korun. 

Způsob hlasování  

O vítězi reality show Like House rozhodovali diváci pomocí mobilní aplikace OuKee. Každý den měli všichni sledující k dispozici tři hlasy, ale v jeden den nebylo možné hlasovat pro jednoho soutěžícího dvakrát. Dva hlasy soutěžící podpoří a třetí hlas konto vybraného soutěžícího sníží. Výsledky byly zveřejňovány v televizní show. Na konci každého dílu každý z influencerů rozdá dva lajky a jeden dislajk ostatním soutěžícím, jako symbol toho, jaké mají soutěžící mezi sebou vztahy. Toto hlasování neovlivňuje, kdo zvítězí v celém pořadu.

Na rozdíl od první řady výzvy v druhé řadě hrály velkou roli. Body, které za výhru výzev influenceři získali, se přičítaly k celkovému hodnocení, které rozhodovalo o celkovém vítězi. Od 6. týdne se začaly influencerům strhávat body za porušení pravidel, nesplnění povinností, které se týkaly úkolů a údržby vily. 

Kontroverze 

Druhou sérii Like House okořenila nejvíce svojí sice krátkou přítomností modelka a influencerka Agáta Hanychová a influencer Tadeáš Kuběnka, který se rozhodně s ničím nepáral. Velkou kontroverzi vyvolalo, když Agáta v noční show okomentovala dvě soutěžící v plavkách, jak lezou do kádě s ledovou vodou s tím, že by mohly omezit cukr. To se velmi dotklo aktérek Satnady a Terky, které obě trpěly před lety různými druhy poruchy příjmu potravy. Satnady následně pod návalem emocí poslala Agátě drsný vzkaz, kterým si pěkně naběhla. Jedna z nejdrsnějších hádek v druhé sérii proběhla mezi Tadeášem Kuběnkou a Janou Yngland Hruškovou. 

Mezi nejzajímavější hosty Like House 2 patřili jednoznačně Jana Yngland Hrušková, Lukáš “Zachy” Zachara, Vojtěch Drahokoupil, Nikola Džokič nebo Emma Lacová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Like House Konec velkého přátelství hvězdiček z Like House: Tadeáš Kuběnka setřel Simonu, takhle to dál nešlo, dodal

Konec velkého přátelství hvězdiček z Like House: Tadeáš Kuběnka setřel Simonu, takhle to dál nešlo, dodal

Influencer Tadeáš Kuběnka (19) a influencerka Simona Tvardek (18) byli nejlepší kamarádi a dlouhou dobu nerozlučná dvojka. Oba dva se dostali do povědomí veřejnosti díky reality show Like House. Tadeáš vyhrál druhou řadu a Simona třetí. Proto bylo pro řadu fanoušků velkým šokem, když se Tadeáš na...

Celebrity Hvězdy se utrhly ze řetězu: Nenechavé ruce Felixe se Dádě nebudou líbit a Tadeáš s kabelkou za desítky tisíc

Hvězdy se utrhly ze řetězu: Nenechavé ruce Felixe se Dádě nebudou líbit a Tadeáš s kabelkou za desítky tisíc

Ve čtvrtek večer se v legendárním pražském klubu Duplex konala party celebrit a influencerů. Akci si nenechalo ujít spoustu známých osobností, mezi které patřil například saxofonista Felix Slováček (79), sestry Grossovy nebo influencer a vítěz Like House 2 Tadeáš Kuběnka (19). Pařilo se do ranních hodin a...

Like House Satnady z Like House o anorexii a bulimii: Probudila jsem se v nemocnici a z rukou mi trčely trubky

Satnady z Like House o anorexii a bulimii: Probudila jsem se v nemocnici a z rukou mi trčely trubky

Influencerka Satnady (20) se nepřišla do reality show Like House jen předvádět a užívat si nekončící party, ale společně s další účastnicí Terezou Koubkovou (22) otevřeně hovoří o tématech jako bulimie, anorexie nebo sebevražda u mladých lidí. Před časem zcela otevřeně popsala nejtěžší chvíle během dospívání.

Like House Jak jsem málem spáchala sebevraždu: Satnady z Like House popisuje drsný boj s bulimií

Jak jsem málem spáchala sebevraždu: Satnady z Like House popisuje drsný boj s bulimií

Dvacetiletá tiktokerka a influencerka Anastázie Chomičová alias Satnady se do povědomí široké veřejnosti dostala díky reality show Like House 2. Ve vile otevřela ožehavé téma jako porucha příjmu potravy a následně se na sociálních sítích svěřila s vlastními zkušenostmi z doby, kdy trpěla anorexií, bulimií. V jednu...

Like House Odvážná slova Satnady z Like House: Po pokusu o sebevraždu přiznala bulimii a psychické problémy

Odvážná slova Satnady z Like House: Po pokusu o sebevraždu přiznala bulimii a psychické problémy

Jednou z nejvýraznějších osobností druhé řady Like House byla jednoznačně sympatická tatérka a tiktokerka Anastázie Chomičová (20) alias Satnady. Na sociálních sítích má slušnou zásobu fanoušků a kromě vtipných a sarkastických videí se nebojí jít s kůži na trh a to doslova. Satnady nejdříve veřejně přiznala, že...

Like House Přiznání Satnady z Like House, ze kterého mrazí: V 17 letech jsem chtěla spáchat sebevraždu

Přiznání Satnady z Like House, ze kterého mrazí: V 17 letech jsem chtěla spáchat sebevraždu

Druhá řada reality show Like House byla rozhodně zajímavá a otevřela témata, o kterých se v předešlé sérii příliš nemluvilo. Tiktokerka Anastázie Chomičová (20) alias Satnady, která podobně jako její kolegyně Tereza Koubková (23) přiznala, že ve svém životě prožila chvíle, ze kterých doslova mrazí.