Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Zahraničí Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík
Více

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (30) si v kalifornském Malibu zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu. Nachytali je tam paparazzi a podle všeho byla ve velmi dobré náladě. Nešla ale sama, doprovod jí totiž dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Od rozchodu s Justinem Bieberem (28) má na lásku smůlu. Že by nyní konečně našla toho pravého? Nebo se jen jedná o náhodný či snad přátelský oběd?

Americká zpěvačka, herečka a textařka Selena Gomez je úspěšná na všech frontách. Jestli má v něčem skutečně smůlu, tak to jsou chlapi. Její velkou láskou byl zpěvák Justin Bieber. Jejich vztah trval s pauzami v letech 2011 až 2018. Vztah Seleny a Justina byl plný bouřlivých rozchodů a vášnivých návratů.

V roce 2010 měli první rande a o rok později byl jejich vztah oficiální. Už v roce 2012 přišel první rozchod a následně to s jejich láskou bylo jako na houpačce. Píše se rok 2013 a Selena debutuje písni Come & Get It a fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že text je o Justinovi. Pár dní poté zpěvák zveřejní a zase smaže fotku Seleny z Instagramu. Téhož roku se nechává Justin slyšet, že Selenu stále miluje. „Miluji ji do dnešního dne,“ řekl.

ZahraničíRory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Rok 2014 byl náročný hlavně pro idola všech náctiletých dívek. Justi byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu a obviněn z vandalismu. Navíc se měl ve španělské Ibize dostat do potyčky s hercem Orlando Bloomem. Bieber randí s několika modelkami a začíná být spojovaný s tehdy ještě Hailey Baldwin. Poté proběhne ještě malý románek se Selenou, ale v roce 2016 se vzájemně začnou oba dva obviňovat z podvádění a dalších věcí.

Opět to ale bez sebe dlouho nevydrželi a v roce 2018 všichni spekulují, že se k sobě patrně znova vrátili. Bohužel se žádný happy end nekonal a Justin si bere na podzim 2018 Hailey na radnici v New Yorku a další léto pak proběhla velkolepá veselka se vším všudy v Jižní Karolíně.

ZahraničíDemi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept

Demi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept

Selena nemůže natrefit na toho pravého

Od definitivního rozchodu s Justinem nemůže zpěvačka natrefit na toho pravého. S hudebníkem jménem The Weekend randila od ledna 2017 do října 2017, ale žádná velká láska z toho nebyla. Nyní paparazzi nachytali Selenu v kalifornském Malibu. Tam si zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu a nebyla sama.

Podle všeho byla ve velmi dobré náladě a doprovod jí dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Že by se konečně odstřihla od své problémové životní lásky a našla si nový objekt zájmu? Všichni fanoušci by to Seleně Gomez moc přáli.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém