Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Zahraničí Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík
Více

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (30) si v kalifornském Malibu zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu. Nachytali je tam paparazzi a podle všeho byla ve velmi dobré náladě. Nešla ale sama, doprovod jí totiž dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Od rozchodu s Justinem Bieberem (28) má na lásku smůlu. Že by nyní konečně našla toho pravého? Nebo se jen jedná o náhodný či snad přátelský oběd?

Americká zpěvačka, herečka a textařka Selena Gomez je úspěšná na všech frontách. Jestli má v něčem skutečně smůlu, tak to jsou chlapi. Její velkou láskou byl zpěvák Justin Bieber. Jejich vztah trval s pauzami v letech 2011 až 2018. Vztah Seleny a Justina byl plný bouřlivých rozchodů a vášnivých návratů.

V roce 2010 měli první rande a o rok později byl jejich vztah oficiální. Už v roce 2012 přišel první rozchod a následně to s jejich láskou bylo jako na houpačce. Píše se rok 2013 a Selena debutuje písni Come & Get It a fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že text je o Justinovi. Pár dní poté zpěvák zveřejní a zase smaže fotku Seleny z Instagramu. Téhož roku se nechává Justin slyšet, že Selenu stále miluje. „Miluji ji do dnešního dne,“ řekl.

ZahraničíRory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Rok 2014 byl náročný hlavně pro idola všech náctiletých dívek. Justi byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu a obviněn z vandalismu. Navíc se měl ve španělské Ibize dostat do potyčky s hercem Orlando Bloomem. Bieber randí s několika modelkami a začíná být spojovaný s tehdy ještě Hailey Baldwin. Poté proběhne ještě malý románek se Selenou, ale v roce 2016 se vzájemně začnou oba dva obviňovat z podvádění a dalších věcí.

Opět to ale bez sebe dlouho nevydrželi a v roce 2018 všichni spekulují, že se k sobě patrně znova vrátili. Bohužel se žádný happy end nekonal a Justin si bere na podzim 2018 Hailey na radnici v New Yorku a další léto pak proběhla velkolepá veselka se vším všudy v Jižní Karolíně.

ZahraničíDemi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept

Demi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept

Selena nemůže natrefit na toho pravého

Od definitivního rozchodu s Justinem nemůže zpěvačka natrefit na toho pravého. S hudebníkem jménem The Weekend randila od ledna 2017 do října 2017, ale žádná velká láska z toho nebyla. Nyní paparazzi nachytali Selenu v kalifornském Malibu. Tam si zašla na oběd do luxusní restaurace Nobu a nebyla sama.

Podle všeho byla ve velmi dobré náladě a doprovod jí dělal tajemný usměvavý muž v černém tričku. Že by se konečně odstřihla od své problémové životní lásky a našla si nový objekt zájmu? Všichni fanoušci by to Seleně Gomez moc přáli.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Špatná kopie Jennifer Lopez? Jessica Alves se předvedla v odvážném outfitu, který odhalil téměř vše Zahraničí

Špatná kopie Jennifer Lopez? Jessica Alves se předvedla v odvážném outfitu, který odhalil téměř vše

Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče Zahraničí

Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala