Hailey Bieber je těhotná a čeká své první dítě s Justinem Bieberem: Selena Gomez má definitivní utrum

Zahraničí Hailey Bieber je těhotná a čeká své první dítě s Justinem Bieberem: Selena Gomez má definitivní utrum
Více

Justin Bieber (30) a jeho manželka Hailey Bieber (27) čekají svého prvního potomka. Pár krásnou novinu oznámil na Instagramu, kde ke šťastné novině přidal dojemné video, na kterém je Hailey celá v bílém a vykukuje jí její rostoucí těhotenské bříško. Justin a Hailey se vzali v roce 2018. Do té doby měl velmi bouřlivý vztah plný rozchodů a návratů se zpěvačkou Selenou Gomez (31). O krásné události informují již zahraniční média.

Zpěvák Justin Bieber a Hailey Bieber spolu krátce randili v roce 2015, kdy měl pauzu se zpěvačkou a herečkou Selenou Gomez. Po rozchodu se dali dohromady až v roce 2018, kdy se konala svatba na radnici v New Yorku a další léto pak proběhla velkolepá veselka se vším všudy v Jižní Karolíně.

Justin Bieber se stane otcem

Nyní hudebníci na Instagramu oznámili šťastnou novinu. Stanou se rodiči. K radostné události přidali krátké video, na kterém má Hailey dlouhé krajkované bílé šaty a na záběrech je zřetelné, že se jí pod šaty rýsuje rostoucí těhotenské bříško. Gratulace na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat.

CelebritySrdceryvný příběh v Agáta a Ornella show: Dceru odstřihl, chtěl kluka. Když jde k otci, pláče a nemůže na velkou

Srdceryvný příběh v Agáta a Ornella show: Dceru odstřihl, chtěl kluka. Když jde k otci, pláče a nemůže na velkou

Ani jeden k videu nepřidali žádný popisek, jen jeden druhého označili. Hailey se prochází po poli a šťastný Justin jí hladí bříško. O těhotenství Hailey se spekulovalo již v minulosti a nikdy jí to nebylo příjemné. „Je tu něco, co je skličující, sakra, nemůžu být jednou nafouklá a nebýt těhotná? Až přijde den, kdy to bude pravda, vy na internetu budete poslední, kdo se to dozví,“ nechala se slyšet podle zahraničního webu People.

Hailey se na těhotenství těšila, ale jasně dávala najevo, že je to něco velmi intimního. Podle zahraničního webu Page Six Hailey nechtěla, aby na ni veřejnost s těhotenstvím tlačila. Pro fanoušky Seleny Gomez je tohle vzkaz, že na nějaký návrat s Justinem nemůže být ani pomyšlení.

Selena Gomez má utrum

Selena Gomez s Justinem chodila v letech 2011 až 2018. Vztah Seleny a Justina byl plný bouřlivých rozchodů a vášnivých návratů. V roce 2010 měli první rande a o rok později byl jejich vztah oficiální. Už v roce 2012 přišel první rozchod. Psal se rok 2013 a Selena debutuje písni Come & Get It a fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že text je o Justinovi. Pár dní poté zpěvák zveřejní a zase smaže fotku Seleny z Instagramu. Téhož roku se nechává Justin slyšet, že Selenu stále miluje. „Miluji ji do dnešního dne,“ řekl.

SurvivorSurvivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Rok 2014 byl ve znamení rozchodů a proběhl malý románek se Selenou, ale v roce 2016 se vzájemně začali obviňovat z podvádění a dalších věcí. Znova to ale bez sebe nevydrželi a v roce 2018 všichni spekulovali, že se k sobě patrně vrátili. Bohužel se žádný happy end nekonal a Justin si vzal Hailey Bieber za svoji ženu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho Zahraničí

Image hodného chlapce je nenávratně ztracená: Velké ego a sklenička před jízdou vyjde Justina Timberlaka draho

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší Zahraničí

Dojemný vzkaz nemocné Kate oslavenci princi Williamovi(42): Moc tě milujeme táto, píší

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí Zahraničí

Král Karel možná nikdy neuvidí vnoučata: Megan Markle by si z něj dělala reklamu na Instagramu, bojí se jeho blízcí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy Zahraničí

Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat Zahraničí

Princezna Kate konečně prolomila mlčení: Řekla, jak na tom je a co bude následovat

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci prozradili, že se jí nesmí dívat ani do očí