Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Zahraničí Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?
Více

Na slavnostním večeru Academy Museum Gala 2022 v Los Angeles se potkaly dvě sokyně v lásce Selena Gomez (30) a Hailey Bieber (25). Setkaly se tváří v tvář jen pár týdnů poté, co manželka Justina Biebera (28) poprvé otevřeně promluvila o jejich manželství v podcastu Call Her Daddy a odmítla, že by mezi ní a Selenou byla nějaká rivalita. Pokud tomu fanoušci nechtěli věřit, tak nyní už budou muset. Žádné nevraživé pohledy se totiž nekonaly. Selena a Hailey se objímaly jakoby byly nejlepší kamarádky. Informoval Daily Mail.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez nechyběla na události Academy Museum Gala 2022, která se konala v Los Angeles. Dorazila v elegantním černém kalhotovém kostýmku. Tmavovláska vypadala stylově a šik. Po dlouhé době Selena působila skutečně vyrovnaně a spokojeně. Na stejnou akci vyrazila také modelka a manželka Justina Biebera Hailey Bieber.

Hailey tentokrát vyrazila bez manžela a byla opět nepřehlédnutelná. Na sobě měla hnědé šaty s průstřihem, ve kterých dala na odiv své vypracované bříško. Proto není divu, že se obě dvě setkaly tváří v tvář. Vzhledem k tomu, že si stále většina fanoušku myslí, že Hailey přebrala Seleně Justina, tak se domnívali, že si ty dvě vjedou do vlasů. Nic takového se ale nestalo.

CelebrityLásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Před několika týdny v rozhovoru v podcastu Call Her Daddy na Spotify Hailey jasně řekla, že mezi ní a Selenou panuje vzájemný respekt. „Když jsme se s Justinem začali dávat dohromady, nikdy nebyl ve vztahu, v žádném okamžiku,“ řekla. „Chápu, jak to vypadá zvenčí,“ vysvětlila.

„Není v mé povaze zasahovat do něčího vztahu, to bych prostě nikdy neudělala, byla jsem vychována lépe. Nemám o to zájem a nikdy jsem to neudělala,“ dodala. Svá slova potvrdila právě na Academy Museum Gala 2022, kde se se Selenou objímala a vypadaly jako nejlepší kamarádky. Obě dvě tak daly světu jasně najevo, že všechno zlé je už zapomenuto a žádná nevraživost mezi nimi nepanuje.

Už mezi nimi nepanuje žádné napětí nebo špatné pocity. Selena a Hailey byly na galavečeru v muzeu Akademie obě super cool. Obě se posunuly dál a jsou ve svých životech šťastné. Vyfotily se spolu, aby světu ukázaly, že je vše v pohodě,“ prozradil zdroj webu ET. Vztah Seleny a Justina trval s pauzami v letech 2011 až 2018.

V roce 2016 se Justin a Selena rozešli a vzájemně se začali obviňovat z nevěry. V té době prožil zpěvák krátký románek právě s Hailey, ale opět se na chvíli vrátil k Seleně. Jejich vztah ale nevydržel a následoval definitivní rozchod. Jen o dva měsíce později se zasnoubil s Hailey, ale schytal za to obrovskou kritiku. Lidé zpěvákovi vyčítali, že pouhé dva měsíce po rozchodu se žení.

V roce 2020 vydala Selena navíc hit Lose You to Love Me s textem. „Za dva měsíce jsi nás nahradil, jako by to bylo snadné.“ Nyní už jsou ale staré rány zahojeny a měli by to přijmout i fanoušci všech zúčastněných.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou Zahraničí

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi Zahraničí

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra Zahraničí

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou Zahraničí

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné Zahraničí

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal Zahraničí

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal