Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Zahraničí Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?
Více

Na slavnostním večeru Academy Museum Gala 2022 v Los Angeles se potkaly dvě sokyně v lásce Selena Gomez (30) a Hailey Bieber (25). Setkaly se tváří v tvář jen pár týdnů poté, co manželka Justina Biebera (28) poprvé otevřeně promluvila o jejich manželství v podcastu Call Her Daddy a odmítla, že by mezi ní a Selenou byla nějaká rivalita. Pokud tomu fanoušci nechtěli věřit, tak nyní už budou muset. Žádné nevraživé pohledy se totiž nekonaly. Selena a Hailey se objímaly jakoby byly nejlepší kamarádky. Informoval Daily Mail.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez nechyběla na události Academy Museum Gala 2022, která se konala v Los Angeles. Dorazila v elegantním černém kalhotovém kostýmku. Tmavovláska vypadala stylově a šik. Po dlouhé době Selena působila skutečně vyrovnaně a spokojeně. Na stejnou akci vyrazila také modelka a manželka Justina Biebera Hailey Bieber.

Hailey tentokrát vyrazila bez manžela a byla opět nepřehlédnutelná. Na sobě měla hnědé šaty s průstřihem, ve kterých dala na odiv své vypracované bříško. Proto není divu, že se obě dvě setkaly tváří v tvář. Vzhledem k tomu, že si stále většina fanoušku myslí, že Hailey přebrala Seleně Justina, tak se domnívali, že si ty dvě vjedou do vlasů. Nic takového se ale nestalo.

CelebrityLásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Před několika týdny v rozhovoru v podcastu Call Her Daddy na Spotify Hailey jasně řekla, že mezi ní a Selenou panuje vzájemný respekt. „Když jsme se s Justinem začali dávat dohromady, nikdy nebyl ve vztahu, v žádném okamžiku,“ řekla. „Chápu, jak to vypadá zvenčí,“ vysvětlila.

„Není v mé povaze zasahovat do něčího vztahu, to bych prostě nikdy neudělala, byla jsem vychována lépe. Nemám o to zájem a nikdy jsem to neudělala,“ dodala. Svá slova potvrdila právě na Academy Museum Gala 2022, kde se se Selenou objímala a vypadaly jako nejlepší kamarádky. Obě dvě tak daly světu jasně najevo, že všechno zlé je už zapomenuto a žádná nevraživost mezi nimi nepanuje.

Už mezi nimi nepanuje žádné napětí nebo špatné pocity. Selena a Hailey byly na galavečeru v muzeu Akademie obě super cool. Obě se posunuly dál a jsou ve svých životech šťastné. Vyfotily se spolu, aby světu ukázaly, že je vše v pohodě,“ prozradil zdroj webu ET. Vztah Seleny a Justina trval s pauzami v letech 2011 až 2018.

V roce 2016 se Justin a Selena rozešli a vzájemně se začali obviňovat z nevěry. V té době prožil zpěvák krátký románek právě s Hailey, ale opět se na chvíli vrátil k Seleně. Jejich vztah ale nevydržel a následoval definitivní rozchod. Jen o dva měsíce později se zasnoubil s Hailey, ale schytal za to obrovskou kritiku. Lidé zpěvákovi vyčítali, že pouhé dva měsíce po rozchodu se žení.

V roce 2020 vydala Selena navíc hit Lose You to Love Me s textem. „Za dva měsíce jsi nás nahradil, jako by to bylo snadné.“ Nyní už jsou ale staré rány zahojeny a měli by to přijmout i fanoušci všech zúčastněných.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram